logo

Havaist’ten ‘Dijital Dönüşüm’e yatırım!

Havaist’ten ‘Dijital Dönüşüm’e yatırım!

İstanbul Havalimanı’ndan şehrin 44 farklı noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti sunan HAVAİST, 11 farklı hatta (Esenler Otogar, Halkalı-Başakşehir, Bakırköy, Aksaray, Kadıköy, Taksim, Beşiktaş, Silivri-Çatalca, Sabiha Gökçen, Beylikdüzü, Avcılar) konforlu seyahatin yanı sıra sahip olduğu teknolojik donanım sayesinde güvenli bir otobüs deneyimi sunmaktadır.

Seyahat Boyunca Ücretsiz WI-FI İmkanı

Yolcuların seyahati boyunca internete bağlanmasını sağlayan ücretsiz WI-FI özelliğinin yanı sıra, faydalı bilgilerin bulunduğu multimedya ekranlar da yolcuların hizmetine sunuluyor. Uzun seyahatlerin ardından şarjı biten ya da azalan yolcular için, tüm koltuklarda şarj üniteleri bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği için otobüslerde 7/24 kayıt alan sesli ve görüntülü güvenlik kameralarının bulunduğu belirtilirken, yolcu sayma cihazları ile de otobüste bulunan yolcu sayısı düzenli olarak takip edilip raporlandığı ifade edildi.

Tüm bunların yanında araç içi anons sistemi sayesinde yolcular, hem araç kalkışı esnasında hem de seyahat halindeyken güzergah ve duraklar hakkında sürekli olarak bilgilendirilmektedir.

Dijital ve uzaktan yönetilebilir bir otobüs haline gelen Havaist sadece bir taşımacılık firması olmanın ötesine geçerek, yolcuların seyahatlerini kolaylaştıran bir mobil uygulamaya da sahip.

1 Milyon Kullanıcı İle Havalimani Yolcu Taşımacılığında İlk!

Geliştirdiği mobil uygulamasıyla havalimanı yolcu taşımacılığı firmaları arasında bir ilke imza atan Havaist’ 1 milyonun üzerinde kullanıcısı ile birçok özelliği yolcularına sunmaktadır. İşte o özelliklerden bazıları;

Otobüsüm Nerede: Yolcular Havaist otobüslerinin nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak görüntüleyerek kalan boş koltuk sayısını öğrenebiliyorlar.

Sefer Saatleri ve Durak Bilgisi: Yolcular uygulama üzerinden gün içerisindeki tüm sefer bilgilerine, duraklara olan mesafelere ve duraklardaki bekleme sürelerine kolayca erişilebilir.

Bilet Satın Alma: Yolcular uygulama üzerinden kolayca bilet satın alabilir, QR kod ile otobüse biniş yapılabiliyor..

Mobil Bildirimler: Sefer değişiklikleri, yeni güzergahlar veya önemli bilgilendirmeler hakkında anında bilgilendirme alınabiliyor.

Canlı Destek (Chatbot): Yolcular uygulama üzerinden Havaist WhatsApp chatbot ile kolayca iletişime geçerek sorular veya geri bildirimlerini hızlıca iletebilmektedir.

Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça  olmak üzere dört farklı dil seçeneği ile uygulama kullanılabilmektedir.

Havaist ile seyahat etmek isteyen yolcular tüm bu özellikler ve daha fazlası için burada bulunan linkten Havaist mobil uygulamasını indirebilirler.

www.onelink.to/havaist

#

SENDE YORUM YAZ