logo

Havacılık Sektöründe çalışmak İşteyenler DİKKAT!

Havacılık Sektöründe çalışmak İşteyenler DİKKAT!

Havacılık Sektörünün lider markaları ile pilot, kabin memuru (Host-Hostes) uçak bakım teknisyeni, yer hizmetleri memuru, hava trafik kontrolörü (ATC), uçuş harekât uzmanı (Dispatcher) olmak isteyenler, Türkiye’nin tek havacılık eğitim fuarı IFTE 2016’da üçüncü kez bir araya geliyor.

6-7-8 Mayıs tarihlerinde İstanbul WOW Convention Center’da düzenlenecek fuarın ana sponsorluğunu Türk Hava Yolları, altın sponsorluğunu AFA Uçuş Okulu ve Girne Amerikan Üniversitesi üstleniyor. IFTE 2016; Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu’dan 100’ün üzerinde katılımcı firmayı, 20 binin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayacak.

Uçuş okulları, üniversite ve liselerin ilgili bölümleri, havacılık akademileri, TIP eğitim organizasyonları ile yedek parça tedarikçileri, simülatör üreticileri, bakım onarım şirketleri gibi eğitim organizasyolarına hizmet sağlayanlar da fuarda yerlerini alacak.

Açılışta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil yer alacak.

Türkiye’nin gururu Türk Yıldızları, SoloTürk ve diğer önemli isimlerin söyleşilerle renk katacağı IFTE 2016’da ünlü konuklar ilk kez simülatörde uçuş deneyimi yaşayacaklar.

Ziyaretçilerine her an heyecan yaşatmayı başaran IFTE,; sürpriz hediyeler, radyoda canlı yayına konuk olmak ya da simülatör uçuşu kazanma fırsatı sunuyor.

Ücretsiz online davetiye almak için fuarın resmi web sitesi www.ifteistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

#

SENDE YORUM YAZ