logo

GE Türkiye’ye kim atandı?

GE Türkiye’ye kim atandı?

GE Türkiye’ye yeni bir atama gerçekleştirildi.
İsmail Sami Özdemir, GE Havacılık’ın
12 ülkedeki Satış Müdürü ve Yöneticisi oldu
GE Havacılık’ın Türkiye ve Orta Asya bölgesinde büyümesi açısından kritik bir rol üstlenen GE Havacılık Türkiye Genel Müdürü İsmail Sami Özdemir, global bir pozisyona atandı. GE Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) Bölgesi Satış Müdürü ve Yöneticisi olarak kariyerindeki çalışmalarını sürdürecek olan Özdemir, Türkiye’nin yanı sıra, 11 ülkenin daha satış operasyonlarını yönetecek.

GE Gnl öde İsmail bey
Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünde tamamlayan İsmail Sami Özdemir, GE Havacılık’ta Türkiye ve Orta Doğu’dan sorumlu Teknik Müdür olarak çalıştıktan sonra Londra’ya atandı ve Bölge Satış Operasyonlarını yönetti. 2010 yılında Türkiye’ye dönerek GE Türkiye’ye katılan Özdemir, 17 yıllık havacılık kariyeri süresince çeşitli ödüller ve başarılar kazandı.
Bölgedeki tüm havayolları ile stratejik işbirlikleri kuran Özdemir, çok sayıda satış kampanyası yönetmiş ve GE’nin Türkiye’deki havacılık endüstrisindeki varlığını önemli ölçüde etkin kılmıştır. Bu başarılarından dolayı 2016 yılı Ağustos ayı itibariyle GE Türkiye ve BDT Bölge Satış Müdürü ve Yöneticisi olarak atanan Özdemir, yeni pozisyonu kapsamında Türkiye, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Kırgızistan, Ukrayna, Beyaz Rusya ve Moldova’daki satış operasyonlarını yönetecek.

#

SENDE YORUM YAZ