logo

FlyDubai, İstanbul’da acentelerle bir araya geldi

FlyDubai, İstanbul’da acentelerle bir araya geldi

FlyDubai Türkiye Ofisi, Dubai Tourism and Economy (DET) yani Dubai Turizm Ofisi’nin ortaklaşa düzenlediği Roadshow organizasyonunda Dubai turizm pazarındaki hedeflerini paylaştı.

Geçtiğiniz günlerde İstanbul’da gerçekleşen toplantıda Türkiye pazarında sektörün önde gelen seyahat acenteleri ile bir araya geldi. Toplantıda katılımcılar ileriye dönük işbirlikleri için görüşmelerinin yanı sıra network ağlarını geliştirdiler. Ayrıca Katılımcılar, Dubai’yi daha da cazip bir destinasyon haline getirme yolunda işbirliklerini güçlendireceklerini belirttiler.


2009 yılında faaliyete başlayan FlyDubai şu anda 52 ülkede 120 noktaya uçuş gerçekleştiriyor. FlyDubai, uçuş ağına sürekli yeni şehirler ekliyor.
FlyDubai, yolcu sayısına göre Dubai Uluslararası (DXB) dışında faaliyet gösteren ikinci en büyük havayolu şirketi olma özelliği taşıyor.

Royal Dubai Turizm Yatırım Uluslararası Ticaret A.Ş. Flydubai Havayolları’nın Türkiye’deki tek yetkili resmi temsilcisidir.
FlyDubai’de 30 Yeni Nesil Boeing 737-800, 46 adet Boeing 737 MAX 8 ve 3 adet Boeing 737 MAX 9 uçağı ile toplam 79 adet uçak bulunuyor. FlyDubai’deki tüm uçaklar Boeing 737’lerdeb oluşuyor.

#

SENDE YORUM YAZ