logo

Eurowings’ten yılbaşı sürprizi

Eurowings’ten yılbaşı sürprizi

Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu Eurowings yolcularına yeni yıl öncesi bir sürpriz yaparak 18 – 24 Aralık tarihleri arasında her gün 1 uçak bileti hediye edecek. Yarışmaya katılan Eurowings yolcuları kampanya dahilinde belirlenen kısa menzilli uçuşlardan birini her gün ücretsiz olarak kazanma şansı yakalayacak.
Önümüzdeki bir hafta boyunca devam edecek kampanyada kazanılan uçak biletleri 1 Ocak 2018 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasındaki seyahat tarihlerini kapsayacak. Ayrıca yılbaşına özel olarak 300 Eurowings yolcusunu ‘Çok Özel Yılbaşı Sürprizleri’ bekliyor olacak.
Ücretsiz uçak bileti kazanan yolcular Eurowings uçuş ağında yer alan kısa menzilli uçuşlar arasından diledikleri bir destinasyonu seçerek 24 – 31 Aralık tarihleri arasında rezervasyon yapabilecek ve bu biletle 1 Ocak 2018 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasındaki seyahat edebilecek.
Yılbaşı ruhunu yolcularına en güzel şekilde hissettirmek isteyen Eurowings bu tarihler arasında seçili uçaklarında müzik ve dekorasyon ile de yılbaşı ruhunu yansıtacak ve uçuş sırasında yolcularına yılbaşı ikramlarında bulunacak.

#

SENDE YORUM YAZ