logo

Eurowings’in Namibya’nın Başkenti Windhoek uçuyor

Eurowings, uzun mesafeli uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Kaliteli düşük maliyetli havayolu, Airbus A330 uçağı ile Güney Afrika ülkesi Namibya’nın başkenti Windhoek’a ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Çarşamba ve Pazar günleri gerçekleştirilen Köln kalkışlı Windhoek uçuşları, 9 Ekim itibariyle Pazar günleri yerine Pazartesi günleri düzenlenecek.

Eurowings uzun mesafe uçuşları, %90’ın üzerinde doluluk gösteriyor. Uygun maliyetli taşıyıcı, büyümedeki başarısını sürdürülebilir bir şekilde gelecekte de devam ettirmeyi amaçlıyor.

Münih kalkışlı uzun mesafe uçuşların artmasıyla birlikte Güney Almanya şehrinden Namibya’nın 1,650 m yükseklikteki en büyük şehri Windhoek’e seyahat etmek isteyen misafirler, www.eurowings.com web sitesini ziyaret edebilirler. Münih kalkışlı ilk uçuş Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Eurowings Havayolu, uçuş operasyonlarında birçok Alman ve Avrupa Havalimanından tamamlayıcı bağlantılar sunmakta, böylece diğer bölgelerden gelen yolcular da, Eurowings’in cazip fiyatlarından faydalanabilmektedir. Smart Connect uçuşlar, Berlin, Hamburg, Zürih, Viyana, Londra/Stansted ve Londra/Heathrow rezervasyonlarında mevcuttur.

#

SENDE YORUM YAZ