logo

Eurowings’in ‘BEST’ tarifeli uçuşları şimdi sadece 99.99 Avro

Eurowings’in ‘BEST’ tarifeli uçuşları şimdi sadece 99.99 Avro

Eurowings’in premium koltuk konforu sunan ‘BEST’ tarifeli uçuşunu tercih eden yolcular, şimdi biletlerine sadece 99,99 Avro ödeyerek sahip olabilecekler. Bu tarife, uçağın ön kısmında yer alan özel bölümde daha fazla bacak mesafesi, ücretsiz bitişik koltuk avantajı ile daha fazla konfor sunuyor.

 Eurowings’in tüm Airbus uçak kabinlerinin ilk üç sırasını kapsayan ‘Best’ tarifesini tercih eden misafirler, Almanya ve Avrupa’nın pek çok noktasına cazip fiyatlarla konforlu ve rahat seyahat edebilecek.

Eurowingsin 149 Avro’dan başlayan fiyatlarla sunulan BEST koltuk tarifesi şimdi neredeyse BASIC tarife fiyatı ile sunuluyor. Yani artık yolcular sadece ekstra 70 Avro ödeyerek BEST tarife avantajlarından faydalanabilecek. Ayrıca misafirler, Eurowings web sitesinde sunulmaya başlayan seyahat planlayıcısı fonksiyonu yardımı ile seçtikleri destinasyonlara uygun maliyetli seyahat etmenin en doğru zamanını öğrenebilecek.

Eurowings’in BEST tarifesi ile seyahat eden yolcular,  daha fazla bacak mesafesi ve ücretsiz orta koltuk avantajının yanı sıra kalkış havalimanlarında Frequent Flyer lounge’larına giriş imkanına ve daha fazla mile sahip olacaklar. Ayrıca iki adet kabin bagajı ile iki adet kargo bölümüne verilecek bagaj da bu pakete dahil ediliyor. Uçuşlarını bu tarifeden satın alan yolcular, check-in ve boarding önceliğine sahip olurken aynı zamanda değişim ve iptaller için de ücret ödemeyecek. Yolcular, uçak içinde kendileri için ayrılmış bir bagaj bölmesine sahip olurken catering menüsünden diledikleri seçimi de yapabilecekler.

 Güçlü ve modern filosuyla yolcularına cazip destinasyonlar sunan Eurowings, uçak içinde sunduğu iyi hizmetlerle başarılı bir strateji sürdürmekte ve her zaman yolcularına uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet vermeyi hedeflemektedir. 

 

 

#

SENDE YORUM YAZ