logo

Eurowings‘den Düsseldorf’tan Karayipler’deki dört rüya noktaya sefer

Eurowings‘den Düsseldorf’tan Karayipler’deki dört rüya noktaya sefer

Eurowings’in Düsseldorf’tan ilk uzun mesafeli uçuşunu Punta Cana’ya gerçekleştirildi. Dominik Cumhuriyeti’ndeki rüya şehre uçuşlar Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü gerçekleşecek. Eurowings’in tüm diğer uçuşlarında olduğu gibi bu rüya destinasyonda da rakiplerine göre uygun fiyatlı, 199.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla bilet bulmak mümkün.

Eurowings Punta Cana uçuşu için Düsseldorf’tan saat 13.40’da kalkacak ve yerel saatle 19:25’te Punta Cana’ya varacak. Dönüş uçuşu ise Karayip yerel saatiyle 20:55’te gerçekleşecek ve ertesi sabah 11:25’te Düsseldorf’a varacak.

Punta Cana’dan sonra Düsseldorf’tan yapılan uzun mesafeli uçuşları, 16 Aralık’ta başlayacak Küba’daki Varadero ile 14 Aralık’tan itibaren başlayacak Dominik Cumhuriyeti’ndeki Puerto Plata uçuşları takip edecek. Uçuşlar; Varadero için her Perşembe, Puerto Plata için de Cumartesi günleri olacak şekilde düzenlenecek. Eurowings, 18 Aralık’ta başlayacak Cancun-Meksika uçuşu ile de dörtlüyü tamamlayacak. Müşteriler, birkaç hafta boyunca dört Karayip destinasyonuna, www.eurowings.com adresinden ya da akıllı telefon ve tabletlerinden Eurowings uygulaması üzerinden bilet rezervasyonu yapabilir.

Eurowings Ticari Sorumlusu Oliver Wagner “Kuzey Ren-Vestfalya’daki en büyük havalimanı olan Düsseldorf, Eurowings ile düşük maliyetli ve uzun mesafeli bir havayolu ağı elde ediyor. Uçuşlarımız için erken rezervasyonlar daha şimdiden çok yüksek sayıda. Uçuşlarımıza gösterilen ilgi buradan açıkça görülüyor.” diyor. Bununla birlikte, Wagner’e göre, dört Karayip destinasyonu yalnızca bir başlangıç. “Düsseldorf’taki uzun mesafeli uçuş ağını genişletmeye devam edeceğiz ve 2018 yazında Düsseldorf’ta filomuzu dört uçağa yükselteceğiz. Sonrasında Düsseldorf’u ABD’deki şehirlere bağlayacağız.” diye ekledi. Aynı zamanda yeni bir merkez ve yeni destinasyonlar, uzun menzilli uçak sayısında artış anlamına da geliyor. Birkaç hafta sonra, Eurowings yedinci Airbus A330’unu teslim alacak, böylelikle 2018’de havayolunun kıtalararası filosunda bulunan uçak sayısı 21’e yükselmiş olacak.

#

SENDE YORUM YAZ