logo

Eurowings, iç hatlar ağını genişletmeye devam ediyor

Eurowings, iç hatlar ağını genişletmeye devam ediyor

Eurowings Almanya’daki İç Hatlarını Genişletiyor
– Düsseldorf’tan Münih’e yeni uçuş hattı
– İş amaçlı seyahat edenler için ideal uçuş saatleri
– Buna ek olarak Stuttgart’tan Düsseldorf’a yeni hat
– Mart sonunda Münih’ten Hamburg’a yeni uçuş
Lufthansa Grubu’nun düşük maliyetli havayolu Eurowings uçuş ağını genişleterek yolcularına yeni destinasyonlar sunuyor.
Almanya’nın iş amaçlı seyahat edilen rotalarından biri olan Düsseldorf-Münih uçuşlarına başlayan Eurowings, haftanın her günü Düsseldorf’tan 10:55’te kalkış yapıp, dönüş uçuşunu da Münih’ten 12:50 saatinde yapacak.
31 Ocak’tan itibaren ise bu rotadaki uçuş frekansını artıracak olan havayolu sabah ve akşam saatleri için de yeni uçuşlar ekleyecek. Akşam uçuşları Düsseldorf’tan 19:05 kalkışlı olup, dönüş uçuşu ise Münih’ten 21:05’te yapılacak. Sabah saatlerindeki uçuşunu ise 06:40’ta yapacak olan havayolu, dönüş uçuşunu 09:00’da gerçekleştirecek. 5 Şubat itibariyle de öğlen uçuşları düzenleyerek Düsseldorf’tan 15:00’te kalkış yapıp, 17:00’de Münih’ten dönüş yapacak.
Almanya’nın en önemli iç hatlarından biri olan Düsseldorf-Münih rotası hızla büyümeye devam eden Eurowings’in gelişiminin bir parçası olacak. Aynı zamanda Düsseldorf’ta pazar lideri olan Eurowings 2018 yılında Amerika, Afrika ve Karayipler’e yapacağı uzun menzilli uçuşlarla da Kuzey Ren-Vestfalya’da varlığını önemli ölçüde genişletmeyi planlıyor.

#

SENDE YORUM YAZ