logo

Eurowings Europe İle Viyana’dan Uçuşlara Başladı

Eurowings Europe İle Viyana’dan Uçuşlara Başladı

Avusturya merkezli Eurowings Europe’un ilk uçağı Haziran ayında Alicante’ye ilk uçuşunu gerçekleştirdi.
Viyana-Schwechat merkezli şirketin ilk uçağı, OE-IEW kuyruk tescilli yeni nesil Airbus A320, havayolunun Viyana kalkışlı tüm nonstop uçuşlarına hizmet vermeye başladı. Viyana’dan Alicante, Bastia, Roma, Hannover, Palma de Mallorca, Valencia ve Londra Stansted destinasyonlarına seyahat etmek isteyen yolcular Haziran sonu itibariyle biletlerini 29.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alabilecek.
Öncesinde, Viyana’daki tüm Eurowings uçakları Eurowings Germany tarafından işletiliyordu.
Temmuz ve Ekim ayı sonunda, iki adet A320 uçağı daha Viyana’da hizmet vermeye başlayacak. Ekim sonu itibariyle Eurowings Europe; Fuerteventura, Pisa ve Jerez de la Frontera gibi yeni rotaların da dahil olduğu 15 farklı destinasyona Viyana’dan uçmaya başlayacak. Eurowings Europe, hizmete girdiği ilk yılın sonunda yaklaşık bir milyon yolcu taşımayı hedefliyor.

Eurowings Europe
Yeni Eurowings Europe, Eurowings Group’un uygun maliyetli nonstop Avrupa içi uçuşlarını yürütmektedir. Yapılan anketlere göre, bugün müşteriler en çok, uygun fiyatları ve değişiklik olmaksızın sunulan direk uçuş bağantıları sebebiyle havayoluna ilgi gösteriyorlar. Bu iki kriter, uçuş seçiminde büyük önem taşıyor. Bu sebepten ötürü, Lufthansa Group çatısı altında operasyonlarını yürüten havayolu şirketi, Viyana’dan uygun maliyetli non-stop Avrupa uçuş ağını genişletiyor.

image

#

SENDE YORUM YAZ