logo

Eurowings Boston Seferlerine Başladı

Eurowings Boston Seferlerine Başladı

Eurowings Amerika’nın popüler destinasyonlarından biri olan Boston’a Haziran ayından itibaren Köln/Bonn’dan uçmaya başladı!

Alman havayolu şirketi Eurowings, yaz dönemi uzun mesafe uçuşlarına Amerika’nın en önemli rotalarından Boston’u ekleyerek Haziran ayı itibariyle Köln/Bonn’dan uçmaya başladı.

İlk uçuşunun 1 Haziran Çarşamba günü saat 13:25’te Köln/Bonn’dan kalkış yapan Eurowings uçağı Boston yerel saatiyle 15:30’da direkt olarak Logan Uluslararası Havalimanı’na inişini gerçekleştirdi.

Yolcularına uygun fiyatlarla yüksek kalite sunmayı amaçlayan Eurowings, Boston uçuşlarını 149,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Boston, Amerika Birleşik Devletleri’nin Massachusetts Eyaleti’nin başkenti olmakla birlikte ABD’nin en eski ve varlıklı şehirlerinden biri olarak biliniyor.Ayrıca dünyanın önde gelen üniversitelerinden biri olan Harvard Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapıyor.

Uzun mesafeli uçuşlarına yenilerini eklemeye devam eden Eurowings 1 Eylül itibariyle ile de Köln/Bonn’dan Miami’ye direkt uçuşlar gerçekleştirecek. Miami’ye gidecek yolcular www.eurowings.com internet sitesi üzerinden 179,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla rezervasyon yapabilirler.

#

SENDE YORUM YAZ