logo

EURASIA AIRSHOW’a pazarlama ödülü

EURASIA AIRSHOW’a pazarlama ödülü

Türkiye’de şova dayalı uçuş gösterilerini de içeren tek havacılık fuarı EURASIA AIRSHOW, Avrupa Uçuş Gösterileri Kurulu’ndan (EAC) pazarlama ödülünü aldı.
Avrupa’da 17 yıldır faaliyet gösteren EAC’ın yıllık toplantıları bu kez 2-4 Mart’ta Malta’da yapıldı. Geçmiş uçuş gösterilerinden edinilen tecrübelerle gösterileri, yeni düzenlemelerle daha iyi hale getirmeyi amaçlayan EAC’ın toplantısında askeri, sivil ve ticari kuruluşların pazarlama ve halkla ilişkiler çalışmaları yarıştı. Yapılan değerlendirmeler sonucunda EURASIA AIRSHOW pazarlama ödülüyle birinciliğe layık görüldü. Toplantıda katılımcılar hem iletişim ağlarını genişlettiler hem de uçuş gösterilerini daha sağlıklı, güvenli ve renkli hale çevirmek için fikirlerini paylaştılar.

EURASIA AIRSHOW 2017EURASIA AIRSHOW adına ödülü alan EURASIA AIRSHOW Proje Genel Müdür Yardımcısı Umut Karayel “Ödül, Eurasia Airshow adına Avrupa’da farkındalık yaratması açısından önemli” ifadelerini kullandı.
EAC Toplantısında en iyi flight director (uçuş direktörü) ödülü başta olmak üzere askeri ve sivil kategorilerde de ödüller verildi.
EAC (European Airshow Council), ayrıca, ilgili kişilere, uçuş gösterileri hakkında yetkin bilgi kaynağı oluşturmaktadır. Uçuş gösterilerinin her alanında bulunan insanlar bilgilendirilmekte ve eğitilmeleri sağlanmaktadır. Uçuş gösterilerinin medyaya ve kamuoyuna tanıtımının yapılmasının yanı sıra EAC’ın en temel görevi ise Avrupa’da gerçekleştirilen tüm uçuş gösterilerinin mükemmeliyetini ve güvenliğini sağlamasıdır.

EURASIA AIRSHOW 201725-28 Nisan 2018 tarihinde Antalya’da düzenlenecek EURASIA AIRSHOW geçmişten bugüne küresel havacılık sektöründe kendisini kabul ettirmiş Paris Airshow, Farnborough Airshow, Dubai Airshow, Singapur Airshow gibi önemli havacılık organizasyonları arasında yer almayı hedeflemektedir.
EURASIA AIRSHOW ile ticari ve askeri havacılık sektöründe milyarlarca dolarlık bir iş hacmi geliştirilmesi hedefleniyor. Yaklaşık yüzde 70’i yurtdışı, yüzde 30’u yurtiçi olmak üzere tüm dünyadan havacılık ve uzay sanayinin önemli oyuncuları EURASIA AIRSHOW’da bir araya gelecek.1000’in üzerinde uluslararası katılımcının yanısıra 150’nin üzerinde askeri ve sivil delegasyon katılımı ile 100’ün üzerinde ülkeden 100 binden fazla profesyonel ziyaretçi hedeflenmektedir.

EURASIA AIRSHOW 2017

#

SENDE YORUM YAZ