logo

Etihad ikonik şehirlerle Business Class’ı yenilemeye devam ediyor

Etihad ikonik şehirlerle Business Class’ı yenilemeye devam ediyor

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in global ulaşım ağındaki ikonik şehirlerden ilham alınarak tasarlanan Business Class kitleri yenilendi. Yeni koleksiyon City Guides tarafından hazırlanan rehberler ve tanınmış cilt bakımı markası Scaramouche + Fandango’ya ait cilt bakım ürünlerini içeriyor. İlk defa Ekim 2015’te hizmete sunulan işbirliği ile Etihad Airways konuklarına yenilikçi ve modern ürünler ile benzersiz bir konfor sağlıyor.

New York, Sao Paulo, Melbourne ve Bangkok şehirleri koleksiyona eklenirken, Abu Dabi kiti ise güncellenen şehir rehberi ve yeni tasarımı ile yerini aldı. LUXE City Guides tarafından özel olarak tasarlanan kitlerde, ilham alınan şehirlere ait bilgileri içeren rehberler ile otelden restorana, SPA’dan ünlü butiklere kadar birçok adres konukların bilgisine sunuluyor.

etihad business class

Dünya’nın en tanınmış şehirlerinden ilham alınarak tasarlanan kitler, şehirlerin mimarilerinden esintiler taşıyor. Abu Dabi kiti, Emirliklerin zengin kültürel mirasından alınan ilhamla tasarlandı. Eski dönem taş mimarisinden etkilenen Roma kiti tarihi Kolezyum’dan, geniş caddelerden izler taşıyan New York kiti ikonik sarı taksilerden, Sao Paulo kitleri ise Brezilya’nın milli renklerinden esinlenerek oluşturuldu.

Modern ve yenilikçi Etihad Airways markası ile örtüşen yeni seyahat kitlerinde çorap ve göz maskesi içeren uyku setinin yanı sıra diş bakım ürünleri ve kulak tıkacı da bulunuyor.

Business Class kitleri bu sene başında Travelplus Awards kapsamında “Gold Seal for Excellence” ödülüne layık görülerek daha önce kazandığı ödüllere yenisini ekledi.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ