logo

Etihad, Abu Dhabi Havalimanı’ndaki yeni Lounge’larını tanıttı

Etihad, Abu Dhabi Havalimanı’ndaki yeni Lounge’larını tanıttı

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli havayolu Etihad, Abu Dhabi Havalimanı’nda hizmete giren Terminal A’daki Lounge’larını tanıttı.

Havayolu bu ay kademeli olarak hizmete giren Terminal A’da yer alan Etihad Lounge yolcularına yüksek bir yolcu deneyimi sunuyor.

Terminal A’nın kuzey tarafının üç katına yayılan özel salonda Ortadoğu, Birleşik Arap Emirlikleri ve dünya mutfağından leziz yemeklerin sunulduğu restoran, dinlenme alanları ve çatı bölümünde Constellation Bar yer alıyor.

Etihad İcra Kurulu Başkanı Antonoaldo Neves, “Yeni evimiz Terminal A’daki Etihad Salonlarını tasarlarken ekiplerimiz her ayrıntıyı düşündüler ve misafirlerimizi kapıdan adım attıkları andan itibaren memnun edecek bir deneyim sağladılar” dedi.

Etihad salonlarına Etihad’ın The Residence, First ve Business Class’ında uçan konuklar ve uygun kademe statüsüne sahip Etihad Konuk üyeleri erişebiliyor.

Seçkin lounge alanının keyfini çıkarmak isteyen ekonomide uçan konuklar, doluluk durumuna bağlı olarak Etihad Lounge’u kullanabiliyor.

Abu Dhabi Havalimanı’ndaki yeni Terminal A, 1 Kasım’dan 14 Kasım’a kadar kademeli geçişle birlikte yolculara hizmet vermeye başladı.

Etihad Business Lounge Roof Lounge

Etihad Business Lounge Liwan Global Dining

Etihad Business Lounge relaxation room

Etihad Business Lounge game room

Etihad Business Lounge smoking lounge

Etihad Business Lounge seating

Etihad Business Lounge seating

#

SENDE YORUM YAZ