logo

Ercan’da liderler unutulmadı

Ercan’da liderler unutulmadı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumnuriyeti’nin 40. yıl dönümünde Ercan Havalimanı’nda liderler Dr. Fazıl Küçük ve Rauf Raif Denkaş unutulmadı.

T&T Havalimanı İşletmeciliğiden yapılan açıklamaya göre Ercan Havalimanı’nda gelen ve giden yolcu bölümlerine Kurucu Cumhurbaşkanımız merhum Rauf Raif Denktaş ve liderimiz merhum Dr. Fazıl Küçük’ün fotoğraflarının yer aldığı özel ışıklı panolar konuldu.

29 Ekim’de Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzyılıkapsamında 100. Yıl bayrakları asılan Ercan Havalimanı’na şimdi de KKTC’nin 40. yıldönümü nedeniyle 40. yıl bayrakları asıldı. Ayrıca, checkın ekranlarına KKTC’nin 40. kuruluş yıldönümü kutlama mesajı yansıtıldı.

Liderlerimizle fotoğraf çektiriyorlar

Giden yolcu bölümüne ise büyük bir Kuzey Kıbrıs haritası içerisine kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş vetoplum liderimiz Dr. Fazıl Küçük’ün resimleri yer alırkenKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 40. Yılı kutlu olsunyazıldı.

Harita önüne ise kırmızı halı üzerine Rauf Raif Denktaş ve Dr. Fazıl Küçük’ün iki boyutlu maketleri kondu. İki liderin arasınavatandaşlarının oturup a fotoğrafı çektirmesi için bir de sandalye yerleştirildi. Sandalyeye oturan vatandaşlar her ikiliderimiz ile birlikte anı fotoğrafları çektiriyor.

2 boyutlu Denktaş ve Küçük maketleri ise yolcuların vemisafirlerin büyük beğenisini ve takdirini topladı.

#

SENDE YORUM YAZ