logo

Emitates yeni First Class Özel Süit’ini ATM’de görücüye çıkarıyor

Emitates yeni First Class Özel Süit’ini ATM’de görücüye çıkarıyor

Emirates, Arabian Travel Market 2018’de (ATM) yeni Boeing 777-300ER First Class Özel Süit’ini ilk kez sergileyecek.

Emirates Havayolu, 22 – 25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek bölgenin önde gelen seyahat ve turizm fuar Arabian Travel Market 2018’de yeni Boeing 777-300ER First Class Süit’ini ziyaretçilere sunuyor. Bu sene, ayrıca Emirates’in, ATM ile ortaklığının ve bağlılığının 25. Yılı olma özelliği taşıyor.

Emirates standı, ziyaretçilere, havayolunun son dönemde lanse ettiği ürün ve hizmetleri tecrübe etme fırsatı sunacak. Sergilenecek olan, ezber bozan, tamamen kapalı First Class özel süitleri, yerden tavana sürme kapılar, yumuşak deriden yapılma koltuklar, yüksek teknoloji ürünü kontrol panelleri ve ruh haline uygun aydınlatma sistemine sahip. En yeni teknolojiye sahip olan süitler, ayrıca dünyadaki ilkleri içeriyor: gerçek zamanlı fiberoptik kamera teknolojisinden yararlanan ‘sanal pencereler,’ NASA’dan ilham alınan ‘sıfır-yerçekimli’ oturma pozisyonu ve kişisel video-çağrı hizmeti. Süit içerisindeki tasarım ayrıntılarında ise, lüks otomobil markası Mercedes-Benz’den esinlenilmiş.

mirates ayrıca, First Class Duşlu Spa ve geniş oturma bölümüne sahip Economy Class koltuklarının en son versiyonu gibi ikonik ürünlerinin yanı sıra, en son Boeing 777 Business Class koltuklarını ve A380 uçak içi lounge bölümünü de sergileyecek.

#

SENDE YORUM YAZ