logo

Emirates’ten yüzde 55’e varan indirim

Emirates’ten yüzde 55’e varan indirim

 

İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu; 29 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında Economy Class’ta 30 noktaya yüzde 55’e varan indirimler sunuyor.

Emirates Havayolu, 29 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında satın alınan Economy Class biletlere, özel fiyat imkânı sunuyor. Yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 29 Eylül 2016 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında Yangon, Hanoi, Mauritius, Phuket ve Seyşeller gibi Emirates Havayolu’nun popüler destinasyonlarına 549 Dolar’dan başlayan avantajlı fiyatlardan seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarına dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini www.emirates.com.tr sitesi veya tüm Emirates ofis ve seyahat acenteleri üzerinden satın alabiliyor.

Güneydoğu Asya’nın gözde destinasyonları: Yangon ve Hanoi

Myanmar’ın en büyük kenti ve eski başkenti olan Yangon için bilet fiyatları kişi başı 649 Dolar’dan başlıyor. Şehir, ünlü altın Budist tapınakları, eşsiz Shwedagon Pagodası, tekne yolculuğu ve Bagan’daki balon uçuşu ile yeni seyahat noktası arayanlara egzotik bir tatil olanağı sağlıyor. Geç keşfedilmiş bu şehir, Antik Asya’nın nadir rastlanan dokusu ve müthiş bir doğası ile görülmeye değer.

Vietnam’ın başkenti ve ikinci en büyük kenti olan Hanoi için bilet fiyatları kişi başı 659 Dolar’dan başlıyor. Vietnam’ın kuzey bölgesinde bulunan Hanoi, pirinç tarlaları, mobilet sürücüleriyle dolup taşan yolları, kalabalık çarşıları, Buddha Tapınakları, Feng Shui ve huzurlu insanları ile dikkat çekiyor. Bin yılı aşkın süredir zengin kültürel mirası ile önemli bir destinasyon olan Hanoi, beyaz kumlu plajlar, tropik ormanlar, şelaleler arasına serpilmiş irili ufaklı köy ve kasabalarıyla çok ilginç ve zengin bir coğrafya.

Tropik cennet adaları Mauritius, Phuket ve Seyşeller

Berrak denizinin yanı sıra yemyeşil doğası ile dikkat çeken Mauritius için bilet fiyatları kişi başı 999 Dolar’dan başlıyor. Mauritius, kültürel ve turistik alanlarıyla, seyahat severlere deniz ve güneşin yanı sıra pek çok seçenek sunuyor.

Tatil severlere farklı alternatifler sunan, Tayland’ın en büyük adası Phuket’e bilet fiyatları kişi başı 609 Dolar’dan başlıyor. Büyüleyici manzarası, yağmur ormanları, bol seçenekli Thai mutfağı Kata Plajı, Khao Rang Tepesi ile dikkat çeken Phuket, denizi ve muhteşem doğasıyla eğlenceli aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

Seyşeller için ise bilet fiyatları kişi başı 799 Dolar’dan başlıyor. Kristal berraklığındaki denizi, bembeyaz kumsalları ve yemyeşil doğasıyla büyüleyen Seyşeller; yıl boyunca yelkencilik, şnorkelli dalış, hiking, golf, yürüyüş gibi spor aktivitelerine de olanak tanıyor.

 

#

SENDE YORUM YAZ