logo

Emirates’ten uçuran kampanya

Emirates’ten uçuran kampanya

İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu; 06 – 09 Aralık 2016 tarihleri arasında Economy Class’ta 33 noktaya yüzde 65’e varan indirimler sunuyor.

Emirates Havayolu, 06 – 09 Aralık 2016 tarihleri arasında satın alınan Economy Class biletlere, özel fiyat imkânı sunuyor. Yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 06 Aralık 2016 – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Maldivler, Mumbai, Delhi, Hong Kong Şangay, ve Singapur gibi Emirates Havayolu’nun popüler uçuş noktalarına 519 Dolar’dan başlayan avantajlı fiyatlardan seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini www.emirates.com.tr sitesi veya tüm Emirates ofis ve seyahat acenteleri üzerinden satın alabiliyor.

Skywards Milleriniz ile daha fazlasını gerçekleştirin

Müşteri memnuniyeti odaklı bir mil programı olan Emirates Skywards, üyelerine daha fazla, seçenek ve esneklik sağlamak üzere özel ortaklıklar kurmaya ve yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

Nakit ve Skywards Mil kombinasyonu ile uçak bileti almayı mümkün kılan, Cash+Miles yeniliğini kısa süre önce hayata geçiren Emirates Skywards; Blue, Silver, Gold ve Platinum üyelerine 2.000 mil gibi cüzi miktarlardan başlayan Mil ve Nakit kullanımlarla uçak bileti alabilme olanağı sağlıyor. Cash+Miles herhangi bir Emirates uçuşunda, tüm sınıflarda kullanılabiliyor.

Emirates Skywards üyeleri, ayrıca kazandıkları Milleri, Dubai Uluslararası Havalimanı ve Güney Dubai’deki Al Maktoum Uluslararası Havalimanı’ndaki Dubai Duty Free mağazalarında harcayabiliyor.

Dubai Uluslararası Havalimanı’ndan Emirates’in küresel ağındaki 150’nin üzerinde uçuş noktasına direkt ya da transit seyahat eden Emirates yolcuları, Dubai Duty Free’deki 34,000 metrekarelik alışveriş alanının keyfini çıkarabiliyor. Ayrıca, Emirates Skywards üyeliği ile moda aksesuarlarından parfüme, elektroniğe ve daha fazlasına uzanan uluslararası ve lüks markalardan oluşan 35,000’den fazla ürün yelpazesinde Millerini kullanarak dilediklerince alışveriş yapabiliyorlar.

Yeni Yıl Coşkusunu Bir De Uzak Doğu’da Yaşayın

Çin yeni yılı, baharın habercisi olarak 28 Ocak 2017 tarihinde neşe, şenlik ve büyük bir festival ile kutlanacak. Bahar zamanı yeni başlangıçlar, yenilenmeler kısacası yenilikler için en iyi zaman dilimidir. Bu tarih ay takvimine göre yeni başlangıçlar ve feng shui tedavileri için de en iyi zaman olması nedeniyle yılbaşı olarak kabul ediliyor.

Bahar Festivali olarak da anılan ve 4000 yıllık bir tarihe sahip Çin Yeni Yılı, geleneksel Çin festivallerinin en büyük ve en önemlisi. Ailelerin bir araya geldiği özel bir zaman olan bu festivalin tarihleri Çin ay takvimine göre her sene farklı günlere denk geliyor ve yaklaşık 1 ay sürüyor.

Pekin’de festival boyunca ‘Tapınak Kutlamaları’ adı altında birçok etkinlik yapılıyor. Kökeni Yuan Hanedanlığı’na dayanan Dongyue Tapınağı’nda 5 gün boyunca opera sanatçıları, kaligraflar, akrobatlar, davulcular ve kukla oynatıcıları performanslarını sergiliyor. Çin’in başkenti Pekin için bilet fiyatları kişi başı 549 Dolar’dan başlıyor.

Uzak Doğu’nun parlayan yıldızı, aslanlar şehri Singapur ise şehir kültürü, farklı kültürlerin ve yaşam biçimlerinin çeşitliliği sayesinde çok renkli bir yapı oluşturuyor. Şehirde düzenlenen festivaller ve özellikle yeni yıl kutlamaları oldukça fazla ilgi görüyor. Singapur’da yer alan bar ve gece kulüpleri, gece uyumayan bu şehirde farklı alternatifler oluşturuyor. Özellikle Raffles bölgesi gece hayatı bakımından çok dinamik ve renklidir.

Şehirde Çin Yeni Yılı takvimine denk gelen festival günlerinden haftalar önce kutlamalar başlıyor. Partilerin düzenlendiği pazarların kurulduğu ve Uluslararası Lion Dans Yarışması’nın düzenlendiği bu dönemden sonra bile birçok etkinlik devam ediyor. Özellikle Hong Bao Nehri’nde düzenlenen eğlenceler ve 11.000 performans sanatçısının yer aldığı Chingay Yürüyüşü, geleneksel şehir etkinliklerinden. Singapur için bilet fiyatları kişi başı 599 Dolar’dan başlıyor.

Emirates’in İstanbul çıkışlı uçuşları için indirimli fiyat listesi

 

Destinasyon Bölge Ücret
Cape Town Afrika 619 $
Durban Afrika 619 $
Johannesburg Afrika 579 $
Lagos Afrika 599 $
Nairobi Afrika 599 $
Brisbane Avustralya 999 $
Melbourne Avustralya 999 $
Perth Avustralya 889 $
Sidney Avustralya 1.079 $
Bangkok Uzak Doğu 599 $
Cakarta Uzak Doğu 599 $
Cebu Uzak Doğu 649 $
Denpasar Uzak Doğu 599 $
Hanoi Uzak Doğu 719 $
Hong Kong Uzak Doğu 529 $
Kuala Lumpur Uzak Doğu 549 $
Manila Uzak Doğu 549 $
Osaka Uzak Doğu 699 $
Pekin Uzak Doğu 549 $
Phuket Uzak Doğu 599 $
Saygon Uzak Doğu 649 $
Seul Uzak Doğu 579 $
Singapur Uzak Doğu 599 $
Şangay Uzak Doğu 519 $
Yangon Uzak Doğu 799 $
Taipei Uzak Doğu 699 $
Tokyo Uzak Doğu 799 $
Kolombo Hint Okyanusu 579 $
Maldivler Hint Okyanusu 649 $
Mauritius Hint Okyanusu 899 $
Seyşeller Hint Yarımadası 699 $
Delhi Hint Yarımadası 569 $
Mumbai Hint Yarımadası 569 $

 

 

 

#

SENDE YORUM YAZ