logo

Emirates’ten çocuk rehberi

Emirates’ten çocuk rehberi

Hazır mısınız? Şimdi eğlence başlıyor!

BİRİNCİ ADIM: Havalimanında

– Çocuklarınızla havalimanında sırada beklemenin çok zor olabileceğini biliyoruz.

Size minik bir ipucu! Küçük çocuklarınız ile yolculuk yaptığınızda Dubai’de Emirates Aile Check-in kontuarına gittiğinizde sıra beklemek zorunda kalmazsınız.

– Ayrıca çocuklarınızla uçağa daha kolay yerleşebilmeniz için çocuklu ailelerin uçağa herkesten önce alınmasını garanti ediyoruz.

– Çocukların çok fazla şeye ihtiyacı olur değil mi? Emirates’te bebeklerle seyahat ederken yanınızda daha fazla valiz, el bagajı ve eğer yer varsa bir adet katlanabilir bebek arabası, bebek taşıma çantası veya bebek araba koltuğu getirebilirsiniz.

– Havalimanlarındaki bekleme salonlarımızdaki Anne ve Bebek odalarında yanınızdaki minik maceracının altını değiştirebilirsiniz. Ayrıca siz yemek yerken çocuğunuz, oyun alanlarındaki video oyunlarıyla vakit geçirebilir.

 

– Dubai Uluslararası Havalimanı’ndan yanınızda bir bebekle seyahat ediyorsanız, havalimanında dolaşırken size yardımcı olması için ücretsiz sunduğumuz bebek arabalarından birini de kullanabilirsiniz.

İkizleriniz mi var?

Sorun değil, bizim de ikiz bebek arabalarımız var.

İKİNCİ ADIM: Uçakta

– Bebeğinizin temel ihtiyaçlarından birini unuttuysanız endişelenmenize gerek yok. Emirates kabin ekibinden içinde önlük, bez ve ıslak mendil içeren bebek kitini isteyebilirsiniz.

– Bırakın minik yolculularımız; lezzetli yemekler, bitmek bilmeyen eğlence, oyuncak ve hayal güçlerini canlandırmalarına yardımcı olan hediyeler ile uçuşlardaki özel ilginin keyfini çıkarsın.

– Çocuğunuzu Emirates “Fly With Me Animals” oyuncakları ile tanıştırıp, yumuşacık tüylü kahramanları küçük maceracıların yolculuklarına ortak edebilirsiniz.

– Çocuğunuz yolculuk sırasında özel eğlence kiti ile vakit geçirebilir. Seyahat temalı ve uçuşlarımıza özel hazırlanmış eğitici kitaplarla dolu bir beslenme çantası hayal edin. Çocuklar yoldaki özel anlarını seyahat ajandalarına kaydedebilirken, aynı zamanda kit içindeki kitaplardan dünya hakkında şaşırtıcı bilgiler öğrenip, yaratıcı el işleri ile keyifli vakit geçirebilirler.

– Yemeklerimiz minik yolculardan hep tam not alıyor!

Bizim hazırladığımız zengin menüden bebek yemeklerini seçebilir veya kendinizinkini getirmeyi tercih ederseniz kabin ekimiz size yemek ve biberon ısıtmayla ilgili yardımcı olabilir.

– Emirates uçuşlarında can sıkıntısı yasaklanmıştır! Çocuklar rengarenk

kulaklıklarını takıp hayal güçlerini besleyen Disney’in en popüler maceralarını, en son çocuk TV programlarını ve favori çizgi filmlerini izlerken, siz de

çocuklarınızın yüzlerindeki kocaman gülümsemeyi izleyebilirsiniz.

– Minik yolcularımız, aynı zamanda ödüllü eğlence sistemimiz “ice’ın içindeki 100’ün üzerinde oyunla tek başlarına veya arkadaşları ile macera dolu bir serüvene merhaba diyebilir.

– Çocuğunuzla geçirdiğiniz anı ölümsüzleştirmek ister misiniz? Kabin ekibimiz istediğiniz takdirde resminizi çekebilir ve evinize maceralarınızı içeren çerçeveletilmiş bir fotoğrafla dönebilirsiniz.

– Çocuğunuzu Skywards Skysurfer programımıza yazdırmayı unutmayın, böylece

onlar da Emirates Skywards Yolcu Sadakat programımızın yararlarından faydalanabilirler.

Bravo! Başardınız!

Bir sonraki Emirates uçuşunda görüşmek üzere…

#

SENDE YORUM YAZ