logo

Emirates Skywards ile Dubai Duty Free’de mil harcama dönemi

Emirates Skywards ile Dubai Duty Free’de mil harcama dönemi

Emirates Havayolu’nun ödüllü uçuş programı Emirates Skywards, dünyadaki en çeşitli ürün yelpazesine sahip olan Dubai Duty Free’deki anlaşmalı mağazalarda Mil kullanımı için ortaklık gerçekleştirdi.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, yolcu hizmeti ve memnuniyeti için yaptığı yeniliklerine devam ediyor. Havayolunun ödüllü uçuş programı Emirates Skywards üyeleri, artık kazandıkları Milleri, Dubai Uluslararası Havalimanı ve Güney Dubai’deki Al Maktoum Uluslararası Havalimanı’ndaki Dubai Duty Free mağazalarında harcayabiliyor.

Dubai Uluslararası Havalimanı’ndan Emirates’in küresel ağındaki 150’nin üzerinde uçuş noktasına direkt ya da transit seyahat eden, Emirates yolcuları, Dubai Duty Free’deki 34,000 metrekarelik alışveriş alanının keyfini çıkarabiliyor. Ayrıca, Emirates Skywards üyeliği ile moda aksesuarlarından parfüme, elektroniğe ve daha fazlasına uzanan uluslararası ve lüks markalardan oluşan 35,000’den fazla ürün yelpazesinde Millerini kullanarak dilediklerince alışveriş yapabiliyorlar. Yolcular sadece, mağaza kasalarında, ödeme esnasında pasaportları ve biniş kartları ile Emirates Skywards kartlarını göstererek veya üyelik numaralarını vererek bu hizmetten faydalanabiliyorlar.

Harcamalar, 100 AED’ye eş olan 4,500 Milden başlıyor. Her bir ek dirhem 45 Skywards Miline eşit ve üyelerin harcayabileceği Mil miktarı için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Üyeler, Skywards Millleri ile nakit veya kredi kartı ödemesini birleştirerek ürün satın alabiliyorlar.

Emirates Skywards, 16’ıncı yılında ve 16 milyondan fazla üyeye sahip. Üyeler, ortak havayolları, oteller ve çeşitli markalar ile sunulan özel kampanyalara ek olarak, dünya çapındaki spor, sanat ve kültürel etkinliklerden de faydalanabiliyorlar.

 

 

 

 

 

#

SENDE YORUM YAZ