logo

Emirates Skywards, 16. yılını kutluyor

Emirates Skywards, 16. yılını kutluyor

emirates-screen_r_jpeg-1Emirates Havayolu’nun ödüllü mil programı Emirates Skywards, 16. yılını 16 milyondan fazla üyesiyle kutluyor ve üyeler için ödül seçeneklerini çeşitlendiren yeni girişimleri başarılı bir şekilde hayata geçiriyor.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, 2000 yılından bu yana uygulamaya koyduğu Emirates Skywards programı ile üyelerine, ödül bilet, otel konaklaması ve dünyanın dört bir yanındaki önemli etkinliklere özel erişim hakkı sağlıyor. Emirates ayrıca, nakit ve Skywards Mil kombinasyonuyla uçak bileti almayı da mümkün kılıyor.

 

Dünyanın dört bir yanındaki Skywards üyeleri bu zamana kadar 220 milyar milden fazla harcama yaparak, programın çeşitli haklarından faydalandılar. Emirates Havayolu’nun küresel müşteri tabanı ve altı kıtada 150’den fazla destinasyonu kapsayan ağı da program ortaklarının ve ödüllerin çeşitliliğini yansıtıyor.

 Emirates Skywards ile daha fazla avantaj

Müşteri memnuniyeti odaklı bir mil programı olan Emirates Skywards, üyelerine daha fazla değer, seçenek ve esneklik sağlamak üzere özel ortaklıklar kurmaya ve yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

Nakit ve Skywards Mil kombinasyonuyla uçak bileti almayı mümkün kılan, Cash+Miles girişimini kısa süre önce hayata geçiren Emirates Skywards; Blue, Silver, Gold ve Platinum üyelik sahibi üyelerine 2.000 mil gibi cüzi miktarlardan başlayan kullanımlarla uçak bileti alabilme olanağı sağlıyor. Cash+Miles herhangi bir Emirates uçuşunda, tüm sınıflarda kullanılabiliyor.

Emirates Skywards, Easyjet ve Qantas’la gerçekleştirdiği stratejik ortaklıklar da dâhil olmak üzere 14 havayolu şirketiyle anlaşma yaparak, üyelerine dünyanın en büyük küresel seyahat destinasyonu ağlarından birine erişim imkânı sunuyor. Program ayrıca dünyanın dört bir yanında 20.000 civarında tesise sahip 48 otel markasıyla ortaklık yapıyor.  Emirates ile uçan veya Starwood’da kalan üyelere hem Skywards Mil hem de Starpoints emirates_skywards_infographickazanma imkânı sunarak çifte ödül almayı mümkün kılan Starwood Preferred Guest (SPG) programıyla yapılan ortaklık da bu kapsamda yer alıyor.

 Üyelere özel erişim

Üyeler, Emirates Havayolu’nun spor, sanat ve kültürel etkinlik alanlarında Emirates Havayolu Dubai Caz Festivali de dâhil olmak üzere, sponsorluk anlaşmaları kapsamında dünyanın en önemli etkinliklerini en ön sıradan izleme fırsatı buluyor.

Bu yıl Ocak ayından bu yana üyelere 40 ayrı spor etkinliği için 12.000’den fazla bilet temin eden Emirates; rugby, tenis, beyzbol, at yarışı ve Formula1® gibi dünya çapındaki spor etkinliklerine erişim imkânı sunuyor. Ayrıca, Avrupa’nın altı büyük kulübü olan Paris Saint Germain, Real Madrid, Hamburg SV, SL Benfica, Arsenal ve AC Milan’a sponsor olan Emirates,  Skywards üyelerine İspanya La Liga, Almanya Bundesliga, Portekiz Primeira Liga, İngiltere Premier League, İtalya Serie A ve Fransa Ligue 1’de tuttukları takımların maçlarını izleyebilmeleri için son dokuz ayda 5.000’den fazla bilet temin etti.

 

Emirates Skywards, spor tutkunlarına yönelik avantajlar sunmanın yanı sıra dünyanın dört bir yanından sanatçılarla da işbirliği yapıyor.  Art of Travel (Seyahat Sanatı) adıyla bilinen ve her yıl düzenlenen tasarım yarışması ile programın dört üyelik kartını tasarlamaya davet edilen yetenekli sanatçılara bu yeteneklerini tüm dünyaya gösterme imkânı tanınıyor.

Emirates Skywards üyeleri ayrıca Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki altı dinlenme salonu da dâhil olmak üzere dünyanın büyük havalimanlarında toplam 39 Emirates dinlenme salonundan oluşan ağdan faydalanabiliyorlar.  Üyelere 20 kilograma kadar ekstra bagaj hakkı da tanınıyor. Daha fazla bilgi edinmek veya üyelik kaydı yapmak için lütfen emirates.com/skywards web sitesini ziyaret ediniz.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ