logo

Emirates, dünyanın kapılarını gezginlere açıyor

Emirates, dünyanın kapılarını gezginlere açıyor

Emirates, seyahat ortaklarıyla kurduğu uçuş ı ile 800’den fazla şehre ulaşarak, dünyanın kapılarını gezginlere açıyor

Emirates’in çok sayıdaki seyahat  ortaklarının  gerçekleştirdiği uçuşlarla tercih ettikleri uçuş noktalarına ulaşıyor. Havayolunun yıllar içinde geliştirdiği sayısız ortaklık; büyümesini hızlandırmaya yardımcı oldu, yolcular için kolay bağlantı seçenekleri sağladı ve yeni uçuş rotalarıyaratan özgün pazarlara erişim imkanı sundu.

Emirates’in iş stratejisi her zaman organik olarak büyümek olsa da, interline anlaşmalar ve ortak uçuşlar gibi stratejik seyahat ortaklıkları, global ayak izini genişletmeye yardımcı olarak, havayolunun yolcularınınkendi ağının ötesindeki uçuş noktalarına ulaşmasını sağladı. Emirates, interline ortaklıklarının birçoğunu tam teşekküllü ortak uçuş anlaşmalarına genişleterek ve mevcut ortak uçuş anlaşmalarını güçlendirerek seyahat ortaklığı stratejisini geliştirmeye devam ediyor.

İlk interline anlaşmasını imzaladığından beri, Emirates’in global uçuş ortağı ağı Avrupa, Kuzey Amerika, Asya, Avustralya, Afrika ve Orta Doğu’da katlanarak büyüdü.

Bugün, havayolunun 100’den fazla ülkedeki ulaşım ekosisteminde 29 ortak uçuş, 117 interline ve 11 intermodal demiryolu ortağı bulunurken yolcular için esnek programlarla bir dizi seyahat seçeneği ve kolaybağlantı imkanı sağlıyor. Ayrıca, 800’den fazla şehri kapsayan 5.250’den fazla ek sektöre uzanan bir ağ erişimi sunuyor.

Emirates Havayolu Ticari İşler Başkanı Adnan Kazımkonu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “İnsanların dünya çapında seyahat etme şeklini yeniden şekillendiren uzun süredir devam eden bir ortaklık geçmişimiz var. Bu, ortaklarımızın tamamlayıcı uçuşağlarının gücünden yararlanarak seyahat güzergahlarını planlarken yolcularımıza daha fazla esneklik ve güven sağlama taahhüdümüzün bir yansımasıdır. Ayrıca, 800’den fazla şehre doğrudan ve dolaylı bağlantı sağlayarak, merkezimiz Dubai’ye olan turizm talebinin daha fazla güçlenmesine, iş ve ticaret fırsatlarını artırarak Dubai’nin dünyayla olan bağlantısını geliştirmeye yardımcı oldu. Bu ortaklıklar ayrıca, ortaklarımızın özel olarak hizmet verdiği uçuş noktalarıaracılığıyla bağlantı fırsatları ve daha kolay yolculuklar sağlayarak 100’den fazla ülkede turizmi destekledi. Emirates için bir sonraki büyüme aşamasına girerken, ortak uçuşlar ve interline ortaklıklar, gelecekteki başarımızın kritik bir bileşeni ve ticari stratejimizin temel bir parçası olacak. Yolcularımız için çok çeşitli uçuşnoktaları sunmak üzere ortaklıklarımızı daha da geliştirmek için çok çalışıyoruz.

Geçen yıl, Emirates 11 havayolu ile ortak uçuş ve interline anlaşmaları imzaladı. United Airlines ve Air Canada ile yapılan ortak uçuş anlaşmaları, havayolunun Amerika ağını 570’in üzerinde uçuş noktasına genişletti. Emirates ayrıca Airlink, Aegean Airlines, Air Tanzania, ITA Airways, Bamboo Airways, Batik Air, Philippine Airlines, Royal Air Maroc ve SKY Express ile de ortaklık anlaşmaları yaparak yolcularına sunduğu ağ seçeneklerini daha da genişletti. Havayolu ayrıca yakın zamanda Kenya Airways ile bir interline anlaşmayaptığını duyurdu.

Bu yıl, Emirates; Doğu, Güney ve Orta Asya, Afrika ve Avrupa’daki havayolları ile yeni ortaklıklar kurmaya ve mevcut işbirliklerinin seviyesini derinleştirmeye hazırlanıyor. Havayolunun yolcu sadakat programı Emirates Skywards ve kargo departmanı Emirates SkyCargo, bütünsel ortaklıkları koordine etmek için ortak uçuş ve interline ortaklarıyla da yakın işbirliği içinde çalışıyor. Bu ortaklıklar, her iki havayoluyla da uçan yolcular için avantajları artırırken yeni pazarlara daha verimli bir şekilde ulaşmalarına da yardımcı oluyor. Operasyonel tarafta, Emirates Havaalanı Hizmetleri, bağlantının sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olmada ve yolcular için karşılıklı salon erişimini sağlamada çok önemli bir rol oynuyor.

Havayolunun uçuş ağı genelinde, 140’tan fazla havayolu ile kurulan stratejik ortaklıklar, uçuş noktalarını tek bir biletle genişleterek yolcular için bağlantı seçeneklerini artırdı:

#

SENDE YORUM YAZ