logo

Emirates, Dünyanın en iyi havayolu seçildi

Emirates, Dünyanın en iyi havayolu seçildi

Emirates, TripAdvisor’un 2017 Travelers’ Choice Ödülleri’nde Dünyanın En İyi Havayolu da dahil olmak üzere 5 ayrı ödül kazanarak havayolları arasında ilk sırayı aldı.

Emirates, TripAdvisor Travelers’ Choice® Ödülleri’nde ilk kez açılan havayolu kategorisinde Dünyanın En İyi Havayolu seçildi. Büyük ödülü evine götüren havayolu, ayrıca Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nin En İyi Büyük Havayolu, En İyi Ekonomi Sınıfı, En İyi First Class ve Dünyanın En İyi 10 Havayolu dallarında toplamda dört ödül daha kazanarak toplamda 5 ayrı ödüle layık görüldü.

Emirates Havayolu Yönetim Kurulu Başkanı Sir Tim Clark konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “TripAdvisor Travelers’ Choice Ödülleri’nde 2017 yılı Havayolları dalında Dünyanın En İyi Havayolu olarak seçilmek gurur verici. Ödüllerin, tarafsız görüş ve yorumların sonucunda verilmesi ise müşterilerimize üstün bir seyahat ayrıcalığı yaşatma taahhüdümüzle uyum içinde. Yolcuların her seyahatlerinde Emirates’i ilk sırada tercih etmeye devam etmelerini istiyoruz. Bu yüzden tüm sınıflarda ürün ve hizmet yatırımlarımızı sürdürüyoruz ve tam da bu nedenle hem yerdeki hem de havadaki hizmet ekiplerimiz büyük bir gayretle müşterilerimize her gün en iyi servisi sunabilmek için canla başla çalışıyor” dedi.

TripAdvisor Flights Genel Müdürü Bryan Saltzburg ise: “Travelers’ Choice® Ödülleri’nde ilk kez dağıttığımız havayolu ödülleriyle yolcuların uçak seyahatlerinde TripAdvisor topluluğunun tecrübelerine dayanarak en bilinçli şekilde karar vermelerine yardımcı olacak. TripAdvisor topluluğu tarafından dünyanın en iyi havayolu seçilmek, Emirates için büyük bir onur olmakla birlikte havayolunun, müşterilerine muhteşem ayrıcalıklar sunma hedefiyle de örtüşüyor” diye konuştu.

Kaydettiği büyüme ile müşterilerine altı kıtadaki 83 ülkede 155 destinasyon ile geniş bir ağ sunan Emirates, dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi konumunda. Dünyanın en genç, modern, geniş gövdeli uçak filolarından birini işleten şirket, dünyada tamamı Airbus A380 ve Boeing 777 modellerinden oluşan bir filo ile yolcu taşıyan ilk ve tek havayolu.

Havayolu, geçtiğimiz günlerde duyurduğu multi milyon dolarlık kabin içi geliştirme programı kapsamında temmuz ayından itibaren amiral gemisi niteliğindeki Airbus A380 modelinde geliştirilmiş bir Uçak İçi Dinlenme Salonu’nun hizmete açılacağını duyurdu. Emirates yine kısa süre önce First ve Business Class kabinlerine özel ürünleri içeren bir revizyona imza attı. Yeni ürünler arasında First Class’ta dünyanın ilk nemlendirici özellikli lounge kıyafetleri, lüks battaniyeler, VOYA markalı organik cilt bakım ürünleri ile Bvlgari’nin yeni seyahat kitleri yer alıyor. Emirates geçtiğimiz yıl, Economy Class’ta seyahat eden yolculara da dünyanın ilk etkileşimli seyahat kitleri ve tamamı geri dönüşümlü plastik şişelerden üretilen sürdürülebilir battaniye gibi çeşitli yeni ürünler sunmuştu.

 

#

SENDE YORUM YAZ