logo

DHMİ Yönetim Kurulu Toplantısı Hatay’da gerçekleştirildi

DHMİ Yönetim Kurulu Toplantısı Hatay’da gerçekleştirildi

Afrin’de ki savaş sebebiyle bölgenin güvensiz olmadığını düşünenlere inat DHMİ, yönetim kurulu toplantısını Hatay’da gerçekleştirdi. Bu tarz toplantılar aynı zamanda bölge insanlarına destek ve moral niteliği kazandırırken, böyle toplantıların Hatay’da yapılması kamuoyunu memnun ediyor.

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak başkanlığında ki yönetim kurulu toplantısı Hatay Havalimanında gerçekleşti. Ocak’a toplantıya, Ali Rıza Yüceulu, Mehmet Ateş, Erol Çıtak ve Sadettin Parmaksız refakat etti. Aynı zamanda DHMİ heyeti Hatay Havalimanı’nda denetleme ve incelemelerde bulundu.

DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, Hatay gezisiyle ilgili olarak twetter hesabından paylaşımlarda bulundu.

İşte o Tweetler:


Bugün, değerli Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Hatay Havalimanı’nda denetleme ve incelemelerde bulunduk, Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik.


Ayrıca kıymetli mesai arkadaşlarımızla bir araya gelip sohbet ettik. Bizleri her zamanki misafirperverlikleriyle bağırlarına basan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum


Göreve geldiğim günden beri 20’den fazla havalimanını ziyaret edip, başarılarımıza alın teri ve emekleriyle katkıda bulunan çalışanlarımızla hasret giderdik. İnşallah yıl sonuna kadar ziyaret etmediğim Havalimanı kalmayacak.

#

SENDE YORUM YAZ