logo

DHMİ Patronu Ocak, Eurasia Airshow’u ziyaret etti

DHMİ Patronu Ocak, Eurasia Airshow’u ziyaret etti

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, havacılık ve uzay sektörünün lider marka ve sanayilerini bir araya getiren Eurasia Airshow’u ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı himayesinde Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık fuarı olan Eurasia Airshow Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan alanda açıldı. Antalya Havalimanında 25-29 Nisan tarihleri arasında beş gün boyunca devam edecek organizasyonda havacılık ekosistemine yön veren 400 büyük şirket, 100’ün üzerinde ülkeden 150 sivil ve askeri delegasyon yer alıyor, dünyaca ünlü akrobasi takımları da uçuş gösterileriyle boy gösteriyor.

Genel Müdür Ocak, sektör ve ülke tanıtımına katkıda bulunan  fuarda DHMİ’nin ve sektör kuruluşlarının stantlarını ziyaret etti. Fuar alanında sergilenen  DHMİ üretimi Mobil Kule, Uçak merdiveni ve uçak bagaj yükleme sistemlerinde de incelemelerde bulunan Ocak, bu ürün ve sistemlere ziyaretçilerce gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Fuar ziyareti esnasında DHMİ Genel Müdür Ocak’a, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ateş, Saadettin Parmaksız, Ali Rıza Yüceulu ile bazı Daire Başkanları refakat etti. Daha önce de fuarı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Karakan, İsmail Selay Mürey ve Havalimanı Başmüdür ve Müdürler ziyaret etmişlerdi.

DHMİ Genel Müdürü Ocak standları gezdikten sonra beraberindekilerle Antalya Havalimanında incelemelerde bulundu. Kurtarma ve Yangın İstasyonu, İş Makineleri Garajı, Kuvvet Santrali ve Hava Trafik Kontrol Kulesi’ni ziyaret etti. Ocak personel ile sohbet etti, onların taleplerini dinledi.

#

SENDE YORUM YAZ