logo

DHMİ Patronu Ocak, Esenboğa’da incelemelerde bulundu

DHMİ Patronu Ocak, Esenboğa’da incelemelerde bulundu

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, Esenboğa Havalimanı’nda incelemelerde bulundu. Ocak, incelemeleri ile ilgili Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu.

Bu Cuma ki inceleme/denetleme durağımız Esenboğa Havalimanı oldu. Yönetici arkadaşlarımızla Kurtarma ve Yangın İstasyonuna uğradık. Bir süre sohbet ettiğimiz ARFF memurlarımızın yakın ilgisi çok mutlu etti bizi.

Daha sonra İş Makineleri Garajı ve atölyede kıymetli mesai arkadaşlarımızla sohbet ettik, taleplerini not ettik.


Eğitime verdiğimiz büyük önemin somut göstergesi olan uluslararası DHMİ HAVACILIK AKADEMİSİ ’ne uğradık, kule simülatöründe dünya standartlarının üstünde eğitim gören öğrencilerimizle ders dinledik.


Havalimanının yapımı devam eden yeni kuvvet santralinde incelemelerde bulunduk. Yaklaşık 4000m2 kapalı alana sahip sistem Haziranda devreye girdiğinde Esenboğa son sistem bir tesise kavuşmuş olacak.


Cuma gezimizi Uçuş Kontrol Müdürlüğünü ziyaret ederek noktaladık. DHMİ’yi ihtişamlı bir dünya markası haline getiren kıymetli mesai arkadaşlarımdaki hizmet bilinci çok mutlu etti, bize güç ve ilham verdi. Hepsine müteşekkirim.

#

SENDE YORUM YAZ