logo

DHMİ Genel Müdürü Ocak, 6 Haziran Apron Trafik Ve Ramp Görevlileri Günü’nü kutladı

DHMİ Genel Müdürü Ocak, 6 Haziran Apron Trafik Ve Ramp Görevlileri Günü’nü kutladı

DHMİ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak, “6 Haziran Apron Trafik Ve Ramp Görevlileri Günü” sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Seksen beş yıllık muhteşem tarihimizden aldığımız güç ve ilhamla son 16 yılda gerçekleştirdiğimiz büyük projeler sayesinde Türkiye’yi gelişmiş ülke standartlarının üzerinde bir ulaştırma alt yapısına kavuşturduk. Ülkemizi birbirinden güzel, her türlü konfora sahip havalimanlarıyla donattık. Dünyanın hayranlıkla takip ettiği, hatta örnek aldığı Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerini hayata geçirdik.

DHMİ’nin, bu büyük eser ve hizmetlerle küresel havacılığın parlayan yıldızı haline gelmesinde kıymetli mesai arkadaşlarımın payı çok büyüktür, belirleyicidir.

Diğer meslek gruplarıyla birlikte, başarılarımızda katkısı bulunan Apron Trafik ve Ramp görevlilerimize takdir ve şükranlarımı bu özel gün vesilesiyle bir kere daha ifade ediyorum.

Kuruluşumuzda ve sektörde görev yapan meslek mensuplarının “6 Haziran Apron Trafik ve Ramp Görevlileri Günü”nü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Funda OCAK

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve

Genel Müdürü

#

SENDE YORUM YAZ