logo

DHMİ, 2018’in ilk çeyreğinde yurt dışı faliyetlerine başlayacak

DHMİ, 2018’in ilk çeyreğinde yurt dışı faliyetlerine başlayacak

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, 2018 yılı içerisinde yapılacak hedefler ile ilgili Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu. Ocak, “2018 yılının bakanlığımızın destek ve himayelerinde yeni proje, yatırım ve uygulamaların hayata geçirildiği yıl olacak inşallah” ifadelerini kullandı. İşte Ocak’ın Twitleri;

Kıymetli takipçilerim, “Hizmet, atılım, yatırım” yılı olarak nitelediğim 2017’yi parlak başarılarla geride bıraktık. Büyük hedef ve umutlarla merhaba dediğimiz 2018, Bakanlığımızın destek ve himayelerinde yeni proje, yatırım ve uygulamaların hayata geçirildiği yıl olacak inşallah.
*
Vaadlerimiz arasında bulunan yurt dışı açılımı konusunda önemli bir aşamaya geldiğimizi müjdelemek istiyorum. Yurt dışında faaliyet gösterecek olan şirketimizin kuruluş işlemleri tamamlanmak üzere. Şirket yılın ilk çeyreğinde faaliyetlerine başlayacak.
*
Madem ki yurt dışına açılıyoruz, küresel marka olmak için ciddi gayret sarf ediyoruz. Öyleyse bunun alt yapısını eksiksiz bir şekilde hazırlamamız lazım dedik, ‘yabancı dil eğitimi seferberliğini’ başlattık.
*
Malta’nın önde gelen bir merkeziyle gerekli bağlantıları yaparak aylık periyodlarla arkadaşlarımıza yerinde, hızlandırılmış kurs imkanı sağladık. İlk grubumuz yakında dersbaşı yapacak.

#

SENDE YORUM YAZ