logo

Çelebi Havacılık Holding de Görev Değişimi

Çelebi Havacılık Holding de Görev Değişimi

Çelebi Havacılık Holding Grup CEO’su Onno Boots 2014 yılından beri yürütmüş olduğu görevinden 15 Ağustos tarihi itibariyle ayrıldı.

Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu yaptığı açıklamada “Yönetim Kurulu olarak Boots’un kararına saygı duyduklarını ve Boots ile işbirliklerinin Asya Pasifik Bölgesi’nde planlanan girişimleri konusunda vereceği danışmanlık ile devam edeceğini memnuniyetle bildirmiştir. Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu yeni bir CEO arama çalışmalarını başlatmıştır ve geçiş döneminin yakın gelecekte tamamlanmasını beklemektedir. Bu süre içerisinde 16 Ağustos itibariyle Sayın Dave Dorner pozisyonun yönetim sorumluluklarını üstlenecek ve Çelebi Havacılık Holding CEO pozisyonuna vekalet edecektir. Actera Grubu ortaklarından Dave Dorner 2013 yılından beri Çelebi Havacılık Holding A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır.”

Yönetim Kurulu, Onno Boots’a Grup CEO olarak verdiği hizmetten dolayı teşekkür etmekte ve Dave Dorner’a geçici olarak üstlendiği bu görevde başarılar dilemektedir.

 

#

SENDE YORUM YAZ