logo

BTA kuruluşu, Cakes&Bakes’den iyilik dolu lezzetler

BTA kuruluşu, Cakes&Bakes’den iyilik dolu lezzetler

Cakes&Bakes, misafirlerinden aldığı güç ile Koruncuk Vakfına destek oluyor. Cakes&Bakes’lerde “Bu paketin içi iyilik dolu” mesajı ile satışa sunulan ürünlerden elde edilen gelirin bir kısmı, Koruncukların beslenme giderleri için bağışlanacak.

Cakes&Bakes, korunma ihtiyacı olan çocukların sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, bunun yanında çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme hakkı olduğu felsefesiyle hareket eden Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfını (Koruncuk Vakfı) destekleyen bir projeyi hayata geçirdi.

“Bu paketin içi iyilik dolu” mesajını taşıyan 5 farklı ürünü satışa çıkaran Cakes&Bakes, misafirlerinin verdiği destek ile Koruncuk Vakfının faaliyetlerini sürdürmesine katkıda bulunacak. Kasa önlerinde satışının yapılacağı makaron, yaban mersinli kurabiye, Selanik gevreği, susamlı simit ve kepekli kırıkkıraktan elde edilen gelirlerin bir bölümü, korunmaya muhtaç yüzlerce çocuğa aile ortamı sunan ve çocukların yüzlerindeki içten gülümsemeyi sağlayan Koruncuk Vakfına bağışlanacak.

BTA Pazarlama Müdürü Ayşe Yalçındağ “Koruncukköy Bolluca’da kalan çocukların geleceği için Koruncuk Vakfının büyük bir özveri ile yürüttüğü çalışmalara destek vermeyi,  Cakes&Bakes markamız ile sürecin bir parçası olmayı hedefliyoruz. Misafirlerimiz, Türkiye’de yer alan 15 Cakes&Bakes noktasından “içi iyilikle dolu” farklı lezzetlerdeki atıştırmalık ürünlerimizden alarak, Koruncukların geleceğe daha güvenle bakmalarına katkıda bulunacak.” sözleri ile Cakes&Bakes’in böylesine önemli bir sosyal sorumluluk projesinde yer almasından duyduğu mutluluğu belirtti.

Koruncuk Vakfı Genel Müdürü Ayşe Güveniş de, BTA ile başlatılan bu anlamlı iş birliğinin ‘“korunma ihtiyacında olan çocuklar” konusuna dikkat çekme konusunda büyük fayda sağlayacağını ve Koruncuk Vakfı olarak BTA ile gerçekleşen bu anlamlı projede yer almaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ