logo

Bayramda Air Canada ile Küba, 599 Euro’dan başlıyor

Bayramda Air Canada ile Küba, 599 Euro’dan başlıyor

Air Canada, dokuz günlük Kurban Bayramı tatilinde günlük kaygılardan uzaklaşıp nostaljik bir seyahate çıkmak isteyenler için, özgürlüğün ülkesi Küba’nın Havana, Varadero, Santa Clara, Cayo Coco ve Holguín şehirlerine en uygun fiyatlı uçuş imkanını sunuyor. Küba’nın bu birbirinden canlı şehirlerine İstanbul’dan Toronto aktarmalı 599 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sağlayan Air Canada ile Küba’nın orijinal dokusunu keşfetmek artık çok kolay.

Kanada’nın en büyük ve ödüllü havayolu şirketi Air Canada, Küba’da en çok şehre ucan havayolu olarak farkını ortaya koyuyor ve Kurban Bayramı’nda Türkiye’den Küba’ya gitmek isteyen yolcular için, Toronto üzerinden en kısa bağlantılar ve en uygun fiyatlarla alternatif ulaşım imkanı sağlıyor. Her gün gerçekleştirdiği İstanbul-Toronto direkt seferlerini ara vermeden sürdüren Air Canada, Toronto üzerinden Küba’nın 5 şehrine de aktarmalı sefer düzenliyor. İstanbul’dan Küba’ya yapılan seferlerde en uygun fiyatlı havayolu olan Air Canada ile Havana, Varadero, Santa Clara, Cayo Coco, Holguín gibi birbirinden canlı şehirlere 599 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçup, Küba macerasına katılmak mümkün.

air canada Tr gnl mdr nedime konuksever

İstanbul’dan Küba’ya en uygun fiyatlar Air Canada’da

Kurban Bayramı’nın dokuz gün olması nedeniyle yurtdışı tatil planlarının yapıldığını anlatan Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever, “Yurtdışında en çok ilgi gören destinasyonların başında Küba geliyor. Renkli ve orijinal dokusuyla keşfedilmeyi bekleyen veya gidenlerin bir daha görmek istediği Küba’ya İstanbul üzerinden Toronto aktarmalı seferler düzenliyoruz. Bayram dönemine özel olarak fiyatlarımızı da revize ettik. Şu anda İstanbul’dan Küba’da en çok şehire en uygun fiyatlarla uçan tek havayoluyuz. Küba’da Havana, Varadero, Santa Clara, Cayo Coco, Holguín olmak üzere 5 şehre en uygun fiyatlarla sefer düzenliyoruz. Fiyatlarımız 599 Euro’dan başlıyor” diye konuştu.

air canada kuba

Yolculuk animasyonlarla keyifli hale geliyor

İstanbul-Toronto seferlerini Air Canada için için özel dizayn edilmiş 3 kabinde oluşan Air Canada B787 Dreamliner uçağı ile düzenlediklerini hatırlatan Konuksever sözlerine şöyle devam etti: “ Air Canada B787 Dreamliner konfor, yeni teknoloji, daha az türbülans, daha fazla oksijen ve üst düzey kalitede yeme, içme ve kabin hizmeti sunuyor. Ayrıca, çevreci, daha az yakıt tüketen ve karbon emisyonu en düşük olan ileri teknoloji Air Canada B787 Dreamliner uçakları, yolcularına benzersiz bir uçuş deneyimi yaşatıyor. Toronto-Küba arası seferlerimiz ise Air Canada Rouge uçaklarımız ile yapılıyor. Toronto-Küba arası uçan Air Canada Rouge şirketimizin Disney tarafından eğitilen kabin ekinler, yol boyunca animasyonlar düzenleyerek, misafirlerimize keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor.”

 

 

 

#

SENDE YORUM YAZ