logo

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı” Filmi THY Uçak içinde Gösterime Girdi

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı” Filmi THY Uçak içinde Gösterime Girdi

Türk Hava Yolları yolcularına sunulan özel ayrıcalıkla ‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ filmi, diğer küresel havayolu şirketlerinin uçak içi gösteriminden bir ay önce uçaklarda gösterime girmeye başladı.

Milli Havayolu Şirketinin sponsor olduğu ve 25 Mart’ta vizyona giren film, tüm dünyada gişe rekorları kırarken, filmin en çarpıcı sahnelerinden birinde Türk Hava Yolları’nın Boeing 777 model uçağı arka plan olarak kullanılmıştı.

Türk Hava Yolları’nın Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, filmin uçak içi prömiyeriyle ilgili; “Yolcularımıza “‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ filmini uçak içi ekranlarında izletme imkânını sunan ilk havayolu olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu özel gösterim ile markamızın yolcularımıza sunmuş olduğu ayrıcalıklara bir yenisini daha eklemiş olduk“ dedi.

Yapımın sponsorluk faaliyetleri kapsamında Türk Hava Yolları, bir Boeing 777 tip uçağını, bir yüzü Batman, diğer yüzü de Superman olacak şekilde giydirilmişti, Uçak içinde film temalı kitlerin yanı sıra, film temalı menü kartları, Miles&Smiles kartları, Time Out dergisinin Türk Hava Yolları’nın en yeni “uçuş noktaları” olarak duyurduğu Gotham City ve Metropolis’i tanıtan seyahat rehberini, tüm yolcularıyla birlikte film hayranlarının da beğenisine sunmuştu.

Bunlara ek olarak da geçtiğimiz Nisan ayında, filmin ana karakterlerinden Batman’in dünyaca ünlü, ikonik aracı ‘Batmobil’i, alt markası Turkish Cargo ile İstanbul’a getirmiş ve şehrin yeni bağlantı geçidi; ‘Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ üzerinden ilk kıtalar arası yolculuğunu gerçekleştirmişti.

Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu unvanını elinde bulunduran Türk Hava Yolları, bu kült yapımın dünyanın dört bir yanındaki hayranları için  #flygotham ve #flymetropolis hashtagleri ile sosyal medyada da son derece ilgi gören bir kampanyaya imza atmıştı.

Filmin baş aktörleri, Batman karakterini perdeye aktaran Ben Affleck ve Lex Luthor rolünde izlediğimiz Jesse Eisenberg’in rol aldığı reklam filmleri de, Türk Hava Yolları’nın yeni destinasyonları Gotham City ve Metropolis mesajı ile küresel gündemin üst sıralarında yer edinmişti.

batman v superman thy2

 

#

SENDE YORUM YAZ