logo

AZAL, Bakü-Bangkok uçuşlarına hazırlanıyor

AZAL,  Bakü-Bangkok uçuşlarına hazırlanıyor

Azerbaycan Havayolları, 29 Ekim’den itibaren Bakü’den Tayland’ın başkenti Bangkok’a (Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı) düzenli yolcu seferleri başlatıyor. Böylece AZAL, Azerbaycan’ın başkentinden Güneydoğu Asya’ya ilk kez düzenli doğrudan yolcu seferini başlatacak.

Bakü- Bangkok uçuşları, ekonomi sınıfı ve VIP Club kabinleri ile rahat Boeing-767 uçaklarıyla Salı ve Pazar günleri gerçekleşecek. Bangkok’dan Bakü’ye dönüş seferleri ise Çarşamba ve Pazartesi günleri yapılacak.

Bangkok’a yapılan yeni uçuşlar, Azerbaycan Havayolları’nın diğer uçuşlarıyla rahatlıkla bağlanarak Avrupa ve BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) yolcularına prestijli İngiliz acentesi Skytrax’a göre bölgenin en iyi havalimanı olarak değerlendirilen Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı üzerinden transferlerini kolaylıkla planlama olanağı sağlayacak.

Ücrete bagaj(23 kg’a kadar) ile çok çeşitli soğuk ve sıcak dahili yemeklerin dahil olduğu uçuş biletleri, şirketin web sitesi www.azal.az ‘den, AZAL satış ofislerinden ve resmi satış acentelerinden temin edilebilir.

Bölgedeki en önemli turistik merkezlerden olan Bangkok, özellikle Batı Avrupa ve BDT ülkelerinden her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Doğu’nun gizemli kültürüyle eğlenceyi bir arada sunan Bangkok’ta farklı segmentlere hitap eden çok sayıda konaklama olanağı mevcut.

#

SENDE YORUM YAZ