logo

Avrupa, Eurowings İle 24.99 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla

Avrupa, Eurowings İle 24.99 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla

Alman havayolu şirketi Eurowings, düşük fiyatlı haftalar kampanyası ile vergiler dahil 24,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Avrupa’nın birçok şehrine uçmaya başlıyor. Eurowings’in uygun fiyatlı uçuş kampanyasından yararlanmak isteyen yolcuların tek yapması gereken ise havayolunun facebook ve twitter hesaplarına ya da web sitesine girmek ve hızla biletlerini almak.  

 Lufthansa Group çatısı altında havayolu operasyonlarını yürüten Eurowings, Avrupa’nın lider low-cost havayolu olarak uygun maliyetli non-stop uçuş ağını genişletiyor. Eurowings, Almanya’dan sonra yeni merkezi Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan 30 Ekim itibariyle ilk kez 16 noktaya cazip fiyatlarla uçuş imkanı sunacak.

 Uygun fiyatlı haftalar kampanyasının ilk haftasında 24,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla gerçekleşecek uçuşlar:

Hamburg, Düsseldorf ve Köln üzerinden Stockholm; 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Düsseldorf ve Viyana üzerinden Alicante; 44,99 Euro’dan başlayan, Köln, Düsseldorf, Hannover ve Sttutgart üzerinden İzmir; 24,99 Euro’dan, Stuttgart, Köln, Hannover ve Viyana üzerinden Londra; 24,99 Euro’dan, Berlin, Dresden, Leipzig ve Rostock üzerinden Köln; 29,99 Euro’dan, Düsseldorf, Hamburg ve Köln üzerinden Manchester; 24,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Düsseldorf ve Sttutgart üzerinden Polonya’nın Varşova, Katowice, Kraków ve Wrocław parkurlarını içerecek.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ