logo

Atlasglobal’den “BAHAR” kampanyası

Atlasglobal’den “BAHAR” kampanyası

Atlasglobal’in Bahar Kampanyası ile Yurt İçi Gidiş-Dönüş 99 TL’den, Yurt Dışı 99 USD’den Başlayan Fiyatlarla Uçun

Bahar için planlarınızı erkenden yapın, Atlasglobal’in baş döndüren fiyatlarıyla uçma fırsatını kaçırmayın. Atlasglobal 23 Aralık’a kadar biletini alan tüm yolcularını 03 Ocak 2017 – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında her şey dahil yurt içi gidiş-dönüş 99 TL, yurt dışı 99 USD’den başlayan fiyatlarla uçuruyor. Bahar seyahatlerini önceden planlayan yolcular Atlasglobal’in ayrıcalıklı dünyasını avantajlı fiyatlarla keşfediyor.

Atlasglobal, bahar seyahatlerini önceden planlayan ve 23 Aralık’a kadar biletini alan tüm yolcularına 03 Ocak 2017 – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında tüm yurt içi ve yurt dışı hatlarında avantajlı fiyatlar sunuyor. Kampanya kapsamında, Atlasglobal’in 23 Aralık’a kadar satın alınan tüm yurt içi biletleri gidiş dönüş 99’den, yurt dışı gidiş dönüş biletleri 99 USD’den başlıyor. Atlasglobal’in ayrıcalıklı dünyasını avantajlı fiyatlarla deneyimlemek için 0850 222 00 00 numaralı telefonu arayabilir, atlasglb.com adresini ziyarete edebilir ya da acentanıza başvurabilirsiniz.

Atlasglobal’de EkonomiPlus konforu ve Business Class ayrıcalığı

Atlasglobal’in İstanbul çıkışlı yurtdışı uçuşlarında EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin içerikli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor. Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor.

İstanbul çıkışlı yurtdışı uçuşlarda Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

#

SENDE YORUM YAZ