logo

Atlasglobal’dan Milano’ya Çıkartma

Atlasglobal’dan Milano’ya Çıkartma

Atlasglobal Havayolları, Milano’ya tarifeli seferlere başlıyor. 02 Ağustos’ta Milano’ya ilk uçuşlarını gerçekleştirecek olan Atlasglobal, seferlerin biletleri 199$’dan satışa sunuldu. Atlasglobal’in İstanbul–Milano uçuşları haftanın üç günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Milano Malpensa Uluslararası Havalimanı’na gerçekleşecek. Yurtdışı uçuş ağını hızla genişletmeye devam eden Atlasglobal, uçuş rotalarına Kuzey İtalya’nın gözde şehri Milano’yu da ekledi. Atlasglobal, Milano hattı ile Avrupa’da uçuş gerçekleştirdiği destinasyon sayısını 10’a çıkardı. Atlasglobal yolcuları, 02 Ağustos’tan itibaren Milano’ya Atlasglobal konforu ve kalitesi ile uçabilecek.

Atlasglobal’in Milano seferleri, İstanbul Atatürk–Milano Malpensa Uluslaarası Havalimanı, Salı, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın üç günü gerçekleşecek ve İstanbul’dan saat 11:30’da kalkarak 13:30’da Milano’da olacak. Aynı gün ise Milano’dan saat 15:30’da kalkarak 19:40’da İstanbul’a olacak. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 199 Dolar’dan başlıyor.

Atlasglobal yolcuları yurt içinde İzmir, Adana, Antalya, Kayseri, Trabzon, Konya ve Gaziantep’ten uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Milano’ya rahatça seyahat edebilecek.

Milano’ya EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, Milano seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

 

#

SENDE YORUM YAZ