logo

Atlasglobal, Yurtdışı Seferlerine Ağırlık Veriyor

Atlasglobal, Yurtdışı Seferlerine Ağırlık Veriyor

Türkiye’nin globalleşen markalarından Atlasglobal’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy yaptığı açıklamada  “Charter uçuşlar yerini tarifeli uçuşlara bırakacak, sektördeki taşıyıcılar ancak bu şekilde krizden daha az hasarla çıkabilirler” dedi.

Yurtdışı tarifeli uçuşlara daha fazla ağırlık

Türk turizmi için kalıcı çözümün, toptancılıktan perakendeciliğe geçiş ile mümkün olabileceğini belirten Ersoy şöyle devam etti: “2016 yılı içerisinde yaşanan beklenmedik gelişmeleri turizm açısından lehimize çevirmek için tüm taşıyıcı firmaların birinci önceliği, Türkiye’nin tatil yörelerini öncelikli hedef pazar ülkelere aktarmasız direkt tarifeli uçuşlarla bağlamak olmalı. Bu nedenle, Atlasglobal olarak önümüzdeki sene yurtdışı tarifeli uçuşlara daha fazla ağırlık vereceğiz.”

Ersoy ayrıca Türkiye turizminin canlanması için tatil yöreleri çıkışlı tarifeli uçuşlara yönelik hükümet desteklerinin de artarak devam etmesinin büyük önem arzettiğini vurguladı.

30’dan fazla ülkeye uçuş

Atlasglobal, yurtdışı hatlarını özellikle stratejik noktalara genişleterek yolcularına dünyanın birçok noktasına Atlasglobal ayrıcalığıyla uçma imkanı sunuyor. Atlasglobal, küresel bir marka olma vizyonuyla destinasyon haritasını hızla genişletiyor. Atlasglobal, bu yaz açılan ve açılacak olan hatlarıyla yurtdışında 30’dan fazla ülkeye uçacak. Yeni açılan Milano, Cluj (Romanya) ve Kişinev (Moldova) destinasyonları ve yurtiçi hatlarıyla beraber ise uçulan destinasyon sayısı yaklaşık olarak 50’yi bulacak

 

#

SENDE YORUM YAZ