logo

Atlasglobal Rusya’daki büyümesine devam ediyor

Atlasglobal Rusya’daki büyümesine devam ediyor

Global bir havayolu şirketi olma yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Atlasglobal’in yeni uçuş noktası, Moskova oldu. İstanbul-Moskova uçuşları, haftanın her günü, karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor.

Uluslararası arenada izlediği büyüme stratejisi doğrultusunda uçuş ağına yeni destinasyonlar eklemeyi sürdüren Atlasglobal, İstanbul-Moskova seferlerini başlattı. Atlasglobal, ilk uçuşunu 25 Eylül Pazartesi günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Moskova’daki Sheremetyevo Havalimanı’na gerçekleştirdi. Sheremetyevo Havalimanı’nda Atlasglobal’in ilk uçuşu için gerçekleşen törene Sivil Havacılık ve Sheremetyevo Havalimanı yöneticileri ile Atlasglobal Satış Başkanı Recep Emanet, Atlasglobal Yer İşletme Başkanı Yüksel Atak, Atlasglobal Atlasglobal BDT Bölge Satış Başkan Yardımcısı Ahmet Can Akbuğa, Atlasglobal Rusya Ülke Müdürü Nejdet Taşçı ve Rus basın mensupları katıldı.

Atlasglobal’in İstanbul – Moskova seferleri haftanın her günü karşılıklı olarak gerçekleştirilecek.

EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi

Moskova’dan Atlasglobal EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcularımız, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class ayrıcalığı

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, Business Class’ta seyahat etmeyi tercih ederek seyahatlerini daha ayrıcalıklı bir hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, Uçan şeflerin özenle hazırladığı zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçaktan V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

#

SENDE YORUM YAZ