logo

Atlasglobal, Cluj (Romanya) Seferlerine Başlıyor

Atlasglobal, Cluj (Romanya) Seferlerine Başlıyor

 Atlasglobal Havayolları, yolcularını Kont Drakula efsanesinin doğduğu Transilvanya’yı Atlasglobal’in ayrıcalıklarıyla keşfetmeye davet ediyor. Transilvanya’nın kalbi Cluj (Romanya)’ya tarifeli seferleri 18 Temmuz’da haftanın üç günü olarak başlıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Avram Iancu Uluslararası Havalimanı’na gerçekleşecek olan uçuşlar Eylül ayından itibaren ise haftada 4’e çıkacak. Atlasglobal’in yeni destinasyonu Cluj’a gidiş-dönüş biletlerinin fiyatları ise 109$’dan başlıyor.

Yurtdışı uçuş ağını hızla genişletmeye devam eden Atlasglobal, uçuş rotalarına Transilvanya’nın kalbinde yer alan Romanya’nın otantik şehri Cluj’u ekledi. Atlasglobal, Cluj hattı ile Avrupa’da uçuş gerçekleştirdiği destinasyon sayısını 11’e çıkardı.  Atlasglobal yolcuları, 18 Temmuz’dan itibaren Cluj’a Atlasglobal konforu ve kalitesi ile uçabilecek.

Atlasglobal’in Cluj seferleri, İstanbul Atatürk–Avram Iancu Uluslaarası Havalimanı arası Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftanın üç günü gerçekleşecek, Eylül ayı itibarıyla uçuş sayısı haftada 4’e yükselecek. Uçuşlar, İstanbul’dan saat 10:10’da kalkarak 12:00’da Cluj’da olacak; Cluj’dan ise saat 13:00’te kalkarak 14:35’te İstanbul’a varacak. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 109 Dolar’dan başlıyor.

Atlasglobal yolcuları yurt içinde İzmir, Adana, Bodrum, Antalya, Kayseri, Trabzon ve Gaziantep’ten uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Cluj’a  seyahat edebilecek.

EkonomiPlus ve Business Class ayrıcalıkları Cluj uçuşlarında da devam ediyor

Cluj’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, Cluj seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

#

SENDE YORUM YAZ