logo

Atlasglobal, Business Class Yolcularını SkyTeam Lounge’ta Ağırlıyor

Atlasglobal, Business Class Yolcularını SkyTeam Lounge’ta Ağırlıyor

Atlasglobal Havayolları, “Hayallerin üzerinde bir dünya” sloganıyla yolcularına sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor. Atlasglobal, yolcularını SkyTeam Lounge’ta ağırlayacak. Business Class yolcuları artık SkyTeam Lounge’ın sunduğu üstün hizmet kalitesinden faydalanabilecek.

Atlasglobal, global havayolu şirketi olma vizyonu çerçevesinde yurtdışındaki uçuş ağını hız kesmeden büyütürken stratejisini hizmet standartlarını da geliştiriyor. Atlasglobal bu çerçevede Business Class yolcularının seyahatlerini daha da konforlu hale getirmek için Atlasglobal Business Class yolcularını SkyTeam Lounge’ın da misafir edecek.

skyteam launge2

Yeni işbirliğiyle yolcularına sundukları hizmetleri daha da üst standartlara taşıdıklarını belirten Atlasglobal Yer İşletme Başkanı Yüksel Atak;“Son 1 yıldır yurtdışında hız kesmeden büyüyoruz, her ay yeni hat açılışlarımız oluyor. Artan destinasyonlarımız ve yeniden düzenlediğimiz sefer saatlerimizle beraber, bağlantılı sefer sayılarımız çoğalıyor, bu da transit yolcu sayısını artırıyor. Büyüyen talep çerçevesinde biz de Business Class ürünümüzü sürekli geliştiriyor, hizmetlerimizin standartlarını artırmaya yönelik atılımlar yapmaya devam ediyoruz. SkyTeam Lounge kullanımı ile yolcularımızın seyahatlerini daha da özel hale getireceğiz. Tüm yurtdışı ve Kıbrıs Business Class yolcularımız bu özel hizmetten yararlanabilecek” dedi.

 

#

SENDE YORUM YAZ