logo

AnadoluJet’ten 49,99 TL’lik uçuran fiyatlar

AnadoluJet’ten 49,99 TL’lik uçuran fiyatlar

AnadoluJet ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerine 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş avantajı.

AnadoluJet başlattığı erken rezervasyon kampanyasıyla yolcularına cazip fiyatlarla uçma imkânı sunuyor.

Yolcularını Türkiye’nin dört bir yanına avantajlı fiyatlarla uçuran AnadoluJet, erken rezervasyon kampanyası ile kış döneminde herkese doyasıya gezme fırsatı sunuyor.

Yolcularının ihtiyaçlarını doğru analiz ederek beklentilerine uygun hizmetler sunan AnadoluJet, erken rezervasyon imkânı ile 25-30 Ekim 2016 tarih aralığında Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerine bilet alan tüm yolcularına; 7 Kasım 2016 –  25 Mart 2017 tarihleri arasında 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş olanağı sunuyor.

4999-dogu-guneydogu-ilani

Kampanya 20 Ocak – 06 Şubat 2017 tarihleri arasında icra edilecek uçuşlarda geçerli değildir. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan erken rezervasyon kampanyası AnadoluJet’in Ankara’dan uçuş yaptığı Adıyaman, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya, Mardin, Muş, Şırnak ve Yüksekova; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Adıyaman, Diyarbakır, Erzurum, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya ve Mardin; Bursa’dan Erzurum gidiş ve dönüş parkurlarında geçerli tutulmuştur.

#

SENDE YORUM YAZ