logo

AnadoluJet, JetGenç platformu ile gençleri unutmadı

AnadoluJet, JetGenç platformu ile gençleri unutmadı

AnadoluJet’in gençlik platformu JetGenç, gençlere cazip fiyatlarla seyahat imkanı sunmaya devam ediyor. AnadoluJet web sitesi üzerinden 23 – 25 Ocak 2017 tarihleri arasında bilet alan tüm JetGenç üyeleri 13 Şubat – 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında tüm vergiler dahil tek yön 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecekler.
Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan kampanya, 28 Nisan – 1 Mayıs 2017 tarihleri arasındaki uçuşlar ile aktarmalı ve Kıbrıs (Ercan) seferleri hariç tüm AnadoluJet uçuşlarında geçerlidir.
13 – 24 yaş arası gençlerin üye olabildiği ve onlara ekonomik seyahatin kapılarını açan AnadoluJet’in gençlik markası JetGenç, gençleri ailelerine ve Türkiye’nin eşsiz güzelliklerine kavuşturmaya devam ediyor.
AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.comresmi internet sitesinden; AnadoluJet’in gençlik kulübü JetGenç’e katılmak ya da avantajlı uçuşlar ile hediye uçuş fırsatlarını yakalamak için ayrıntılı bilgiye isewww.jetgenc.net internet adresinden ulaşılabilir.

#

SENDE YORUM YAZ