logo

AnadoluJet 39,99 TL kampanyası

AnadoluJet 39,99 TL kampanyası

Yolcusunu Türkiye’nin dört bir yanına avantajlı fiyatlarla uçuran AnadoluJet, erken rezervasyon kampanyası ile kış döneminde herkese doyasıya gezme fırsatı sunuyor.

Yolcularının ihtiyaçlarını doğru analiz ederek beklentilerine uygun hizmetler sunan AnadoluJet, erken rezervasyon imkânı ile 18-23 Ekim 2016 tarih aralığında Ege, Akdeniz ve Marmara Bölgelerine ve bu bölgelerden diğer bölgelerimize bilet alan tüm yolcularına; 31 Ekim 2016 –  25 Mart 2017 tarihleri arasında 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş olanağı sunuyor.

39,99 EGE-AKDENIZ ILANI

Kampanya 20 Ocak – 06 Şubat 2017 tarihlerinde geçerli olmayıp, sınırlı sayıda koltuk için erken rezervasyon yapılması gerekiyor. Kampanyası AnadoluJet’in Ankara’dan uçuş yaptığı İzmir, Bodrum, Antalya, Çanakkale, Dalaman, Gazipaşa, Hatay, Kahramanmaraş, Tekirdağ ve Bursa için geçerlidir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından, Adana, Bodrum, Denizli, Ankara, Hatay; Bursa’dan Trabzon, Diyarbakır, Erzurum, Muş; Trabzon’dan Kocaeli; Antalya’dan Erzurum gidiş ve dönüş parkurlarında geçerlidir.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ya da  anadolujet.com adresinden ulaşabilirsiniz.

#

SENDE YORUM YAZ