logo

Air Canada ile yılbaşı fırsatı

Air Canada ile yılbaşı fırsatı

Kanada’nın en büyük ve ödüllü havayolu şirketi Air Canada, dünyanın en yaşanabilir şehirleri listesinde üst sıralarda yer alan Toronto’ya İstanbul’dan B787 Dreamliner uçakları ile yılbaşına özel 464 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sağlıyor. Kanada’nın en büyük, en güvenli ve en temiz şehri olan Toronto dünyadaki bir çok en’e de ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en büyük şelalesi Niagara, dünyanın en uzun otobanı Trans Canada ve dünyanın en uzun sokağı Yonge Street’in bulunduğu Toronto; yılbaşı tatilini rüya gibi bir şehirde, Kanada Doları’nın avantajıyla geçirmek isteyenler için kaçırılmaz bir seçenek.

Kanada Toronto

İstanbul-Toronto arasında direkt sefer düzenleyen tek Kuzey Amerikalı havayolu şirketi olan Air Canada, bu yılbaşını Toronto’da geçirmek isteyenler için 464 Dolar’dan başlayan inanılmaz fiyat avantajları sunuyor. Kanada’nın en büyük, en güvenli ve en temiz şehri olan Toronto, çok kültürlü yapısı ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil sunuyor. Dünyanın en büyük şelalesi, en uzun otobanı, en uzun sokağı, en büyük beyzbol sahası gibi pek çok en’e ev sahipliği yapan Toronto, dünyanın en yaşanılabilir şehirleri listesinde de her yıl en üst sıralarda yer alıyor.

Air Canada nedime konuksever

Kanada Doları’nın avantajıyla bol alışveriş mümkün

Milyonlarca kişinin yılbaşı tatillerini karla özdeşleşen ülkelerde geçirmeyi tercih ettiğini anlatan Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever, “Bu ülkelerin başında da Kanada geliyor. Kanada’da ise Toronto rüya gibi bir şehir. Uygun fiyatlı sokak pazarları, son derece modern AVM’leri ve özel caddeleri olan Toronto’da Kanada Dolar’ının avantajlarıyla alışveriş yaparken; kar pateninin, müze ziyaretlerinin ve dünya mutfaklarının seçkin örneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik Toronto’ya İstanbul’dan direkt seferle rüya uçak olarak tabir edilen Air Canada B787 Dreamliner ile yılbaşına özel fiyatlarımızla en rahat şekilde uçmak mümkün. Oksijen oranı sayesinde Jetlagsız bir uçuş sağlayan Dreamliner ile Toronto’ya indiğiniz andan itibaren tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ