logo

Air Canada Dreamliner ile gelecek artık

Air Canada Dreamliner ile gelecek artık

Air Canada, İstanbul’a Dreamliner B787 ile uçmaya başladı. Kanada’nın ödüllü havayolu şirketi olan Air Canada artık Toronto-İstanbul-Toronto direk seferlerini B787 Dreamliner ile yapmaya başladı.

kanada3

İlk uçağın karşılanmasına Air Canada Türkiye Genel Müdürü Nedime Konuksever karşıladı. Uçak Atatürk Havalimanına iniş gerçekleştirdiği sırada uçağa her iki tarafından selamlama yapılarak su takı aracından su fışkırtıldı.

kanada1

Teknolojinin ulaştığı son nokta Dreamliner ile İstanbul uçuşlarımıza devam etmemiz, Türkiye pazarına vermiş olduğumuz önemin bir göstergesi olduğunu belirten Konuksever; “Dreamliner adı üstünde rüya uçak teknolojinin ulaştığı son nokta..Air Canada 787 ile tarifeli olarak sefer yapacak olan ilk kuzey Amerika’lı şirket olarak gurur duyuyoruz”dedi. Konuksever söyle devam etti; “İş ve turistik amaçlı seyahat eden müşterilerimize teknoloji, konfor ve çevre duyarlılığı en üst düzeyde olan kısacası bir uçakta hayal edilecek her şeyi uçağımızda bulunuyor” dedi.

Air Canada için özel dizayn edilmiş olan uçakta konfor, teknoloji, daha az türbülans, dajha fazla oksijen, üst düzey kalitede yeme içme ile üst düzey kabin hizmeti sunuluyor. Uçaklarda ayrıca her yolcu için HD dokunmatik ekran, USB güç kaynağı ile yolculara 600’den fazla film seçeneği ve üst düzey kabin içi eğlence sunuyor.

#

SENDE YORUM YAZ