logo

Air Canada, ABD Fiyatlarını 373 Dolar’dan Başlatıyor

Air Canada, ABD Fiyatlarını  373 Dolar’dan Başlatıyor

Kuzey Amerika’dan Türkiye’ye direkt sefer düzenleyen tek Kanadalı ve Kuzey Amerikalı havayolu şirketi olan Air Canada, İstanbul’dan Amerika’ya çok avantajlı fiyatlarla uçuş imkanı sağlayan bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında biletlerini 31 Ağustos’a kadar alacak misafirler 12 Eylül 2016-30 Haziran 2017 tarihleri arasında Houston, Boston, Chicago ve Miami dahil Amerika’daki 30 farklı varış noktasına gidiş-dönüş vergiler dahil 373 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Kanada’nın en büyük ve ödüllü havayolu şirketi Air Canada, Türkiye’den ABD’ye gitmek isteyen yolcular için, Toronto üzerinden en kısa bağlantılarla alternatif ulaşım imkanı sağlamaya devam ediyor. Her gün gerçekleştirdiği İstanbul-Toronto direkt seferlerini ara vermeden sürdüren Air Canada, Toronto üzerinden Amerika uçuşları için çok avantajlı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında biletlerini 31 Ağustos tarihine kadar alan misafirler 12 Eylül 2016- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Houston, Boston, Chicago ve Miami dahil Amerika’daki 30 farklı varış noktasına gidiş-dönüş ve vergiler dahil 373 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Air Canada, TRANSBORDER geçişi sayesinde, Kanada transit vizesi veya Kanada vizesi olan yolcularının ABD pasaport ve gümrük kontrollerinin Toronto Pearson International havalimanında gerçekleşmesini sağlayarak ABD’ye kolay ve rahat giriş imkanı sunuyor. Amerikan pasaportlu Air Canada yolcularına ise otomatik pasaport geçişi ve TSA Pre✓ programıyla güvenlik kontrollerinden daha rahat geçiş imkanı veriliyor. ABD gümrüğüne Kanada’dan giriş yapan Air Canada yolcuları, bu sayede olası uzun beklemelere de takılmamış oluyor. Business Class ve Staralliance Gold üyelerine, Air Canada’nın 21 ödül sahibi ve eşsiz bir hizmet deneyimi sunan Maple Leaf Lounge’unu kullanma imkanı da sunuluyor.

kanada

Air Canada CANPLUS Programı ile Türk vatandaşlarına vize kolaylığı

Air Canada CANPLUS programı, Amerika seyahatleri için alınması zorunlu olan Kanada transit vizesi veya Kanada vizesi için Türk vatandaşlarına büyük kolaylık sağlıyor. Pasaportunda veya eski pasaportunda son 10 yıl içinde alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturumu olan yolcular, CANPLUS’la çok daha kolay ve hızlı vize alabiliyor.

Air Canada Toronto direkt seferlerinde Boeing 787 Dreamliner ayrıcalığı

Air Canada için özel dizayn edilmiş 3 kabinde oluşan Air Canada B787 Dreamliner uçağı, konfor, yeni teknoloji, daha az türbülans, daha fazla oksijen ve üst düzey kalitede yeme, içme ve kabin hizmeti sunuyor. Ayrıca, çevreci, daha az yakıt tüketen ve karbon emisyonu en düşük olan ileri teknoloji Air Canada B787 Dreamliner uçakları, yolcularına benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyor.

Air Canada’nın B787 Dreamliner uçaklarında, yolcular için düşünülmüş olan ve her koltukta HD dokunmatik ekranın, USB güç kaynağının bulunduğu konforlu kabinleri de mevcut. Yolcular, 600’dan fazla film seçeneği ve en üst düzey kabin içi eğlence sistemiyle de yolculuklarına farklı bir boyut kazandıracak.

#

SENDE YORUM YAZ