logo

AHL’de Şehit Olanların Evlerine Aycı Ve Erkal’dan Ziyaret

AHL’de Şehit Olanların Evlerine Aycı Ve Erkal’dan Ziyaret

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı ve TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal Atatürk Havalimanı’nda terör saldırısı sonrası yapılan tadilat çalışmalarını inceledikten sonra hayatlarını kaybeden TGS personellerinin evlerine ziyarette bulundu.
Atatürk Havalimanında meydana gelen terör saldırısının ardından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Aycı, daha sonra bayram tatili sebebiyle doluluk yaşayan terminalde yerli ve yabancı yolcularla sohbet etti. Yolcuların sefer yapacağı şehirleri ve THY’nin hizmetleri hakkındaki düşüncelerini soran Aycı, yer hizmetleri personelinden yolcuların isteklerini hızlı şekilde gerçekleştirmeleri talimatını verdi.
Kontuarları da ziyaret eden Aycı, terör saldırısında 9 çalışanının hayatını kaybettiği yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services’in (TGS) personeliyle görüşerek, bilet işlemleri hakkında bilgi aldı. Aycı’ya incelemeleri sırasında TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal ile bazı THY yetkilileri eşlik etti.
Daha sonra THY bilet satış ofisine giden Aycı, burada bir yolcunun bilet değişim işlemlerini yerinde izledi. Bilet alan yolcularla da konuşan Aycı, daha sonra TGS personelinin dinlenme odasına geçti. Buradaki çalışanlarla tek tek tokalaşıp bayramlaşan Aycı, terör saldırılarında hayatını kaybedenleri anarak, vefat edenlere rahmet, yaralanlara Allah’tan acil şifalar diledi. Saldırının ardından Atatürk Havalimanı’nda uygulanan kriz yönetimi hakkında bilgi veren Aycı, TGS personelini özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Aycı ile Erkal’ın havalimanındaki incelemelerin ardından terör saldırılarında hayatını kaybeden TGS personellerinin evlerine ziyarette bulunduğu bildirildi.

#

SENDE YORUM YAZ