logo

AHL’de evlilik teklifi

AHL’de evlilik teklifi

Atatürk Havalimanı Çalışanlarından, Çelebi Hava Servisi personeli Necef Daştan, gönlünü kaptırdığı aynı iş yerinden arkadaşı Özlem Delen’e dış hatlar terminalinde evlenme teklifi etti.

 

Çelebi Hava Servisi Yer Hizmetleri görevlisi Necef Daştan (27), aynı bölümde çalışan ekip arkadaşı Özlem Delen’e Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde herkesin gözü önünde evlenme teklif etti.

ahl de evlilik teklifi celebi personeli özlem delen necef dastan

Uzun yıllar unutulmayacak olan evlilik teklifini Daştan, dizlerinin üzerine çökerek yaptı. Delen bu soru üzerine “Evet” cevabı vererek duygulu anların yaşanmasına sebep oldu. Daştan ayrıca arkadaşlarının yardımıyla dış hatlar terminaline üzerinde “Kalbine giden bu yolda süresiz Vizem olur musun? Oturum izni senden evlilik cüzdanı benden. Benimle evlenir misin MELEĞİM “ yazılı bir pankart astırdı.

Damat adayı Daştan gazetecilere havalimanında tanıştıklarını söyledi. Daştan, “Burada tanıştık ve evlilik teklifini burada yapmak istedim. Daha güzel olur ve unutulmaz bir anı olur diye düşündüm. Pankarta ne yazsam diye çok düşündüm. İnşallah beğenmiştir. Düğünümüzü de en yakın zamanda belki de uçakta yapmayı düşünebiliriz” derken, gelin adayı Delen ise “hayatının en anlamlı teklifini aldım. Duygularımı kelimelerle ifade edemiyorum. Gelecekteki eşime çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

#

SENDE YORUM YAZ