logo

AVIAREPS Online Tur İÇİN VIATOR İle Ortaklık Yaptı

AVIAREPS Online Tur İÇİN VIATOR İle Ortaklık Yaptı

 

Dünya çapında 45 ülkede 57 ofise sahip olan turizm , havacılık ve otelcilik sektör temsilciliğinin global lideri AVIAREPS, bir TripAdvisor şirketi olan araştırma, tur ve aktivitelerin başlıca kaynağı olan Viator’u seyahat partnerleri arasına kattı.

AVIAREPS CEO, Edgar Lacker ‘’ Viator’a erişim müşterilerimizi, müşteri sadakat programları ve cirolarını yükseltmeleri anlamında destek olurken, dünya çapındaki ziyaretçilerce cazip, tavsiye edilen birçok aktivitenin de oluşturulması imkanı yaratacaktır ‘’ demektedir.

image

Viator’un İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Ken Frohling ‘’Aviareps’in Global olarak çeşitli ve geniş seyahat kitlesine sahip seyahat markaları ile çalıştığını belirterek, tedarikçi firmalarımıza global dağıtım fırsatı sağlayacak olan yeni ortaklığımızla ilgili çok heyecanlıyız’’ diye belirtmiştir.

image

Bu yeni ortaklık Aviareps global müşterilerine, ’’Tur ve Aktiviteleri’’ kendi web sitelerine , tüketici kanallarına ve seyahat öncesi müşterilerine ilettiği maillerine ekleme imkanı sağlayacaktır.

Aviareps’in müşteri portföyü, başlıca havayolları , otel markaları ve turizm mercilerini, ki bunlar Delta , South African Havayolları , Choice Hotels , Mandarin Oriental , Tourism Australia ve Discover America’yı içermektedir. Bu ortaklık aynı zamanda Viator’un 2.000’in üzerinde destinasyonda, 40.000’den fazla emsalsiz bir eğlence , aktivite, sahil gezilerine kesintisiz erişim sağlamaktadır. Ayrıca, müşteri direkt seyahat hizmetleri platformu AVIACOLLECT de turları ve aktiviteleri ürün yelpazesine eklemiştir.

Bu arada uzun yıllardır havacılık sektöründe yöneticilik yapan, (EL AL israil Havayolları, Malev Macar Havayolları, Ukraine International Havayolları) Yeşim Ceviz Sancakoğlu, 12 Temmuz itibari ile AVIAREPS bünyesinde Genel Müdür olarak göreve başladı.

image

AVIAREPS Hakkında

Portföyünde 150’den fazla turizm müşterisi , 100’den fazla Havayolu bulunduran, 45 ülkede 57 ofise sahip olan AVIAREPS 1994 yılında Almanya’da kurulmuştur. Müşterilerine Genel Satış Acenteliği ile Turizm pazarlama temsilciliklerinin yanısıra, Halkla İlişkiler, Reklam, IT çözümleri, Danışmanlık, Finansal Hizmetler, Havalimanı pazarlaması ve ticari ve perakende promosyon hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.aviareps.com adresini ziyaret edebilir veya bizi Facebook https://www.facebook.com/AviarepsGroup sayfamızdan takip edebilirsiniz.

VIATOR Hakkında

Bir TripAdvisor şirketi olan Viator, seyahat edenlere, online ve mobil erişim ile dünyada 2,000’den fazla destinasyonda, binlerce global tur ve aktiviteleri, sahil gezileri, özel rehberlik hizmetleri sağlayan öncü şirkettir. Viator’un 24/7 müşteri hizmetleri ve düşük fiyat garantisi ile çalışan seyahat uzmanları kaliteli hizmeti ön planda tutarak, güvenilir yerel operatörler ile çalışmaktadır. 1 milyon’dan fazla yorum, video ve ipuçları sayesinde Viator seyahate çıkacak kişinin ihtiyacı olan en iyi şeyleri bulmasına ve rezerve etmesine imkan vermektedir. Viator.com yanısıra seyahat edecekler, Viator Tur ve Aktiviteler mobil uygulaması yada lokal dil seçeneği ile Avrupa, Latin Amerika ve Asyalı yolcular siteden de rezervasyon yapabilirler. Viator,dünyanın önde gelen havayollarının, otellerinin ve online seyahat acentalarının de içinde bulunduğu 3,000’in üzerinde partner şirketleri ile de tur ve aktiviteler sunmaktadır. Viator’un merkezi San Francisco’da bulunmakta ve Sydney, Londra ve Las Vegas’ta da yerel ofisleri bulunmaktadır. Viator – travel with an insider.

#

SENDE YORUM YAZ