logo

Rolls-Royce, THY filosuna hizmet sunmaya devam ediyor

Rolls-Royce, THY filosuna hizmet sunmaya devam ediyor

Rolls-Royce, Türk Hava Yolları’nın geniş kapsamlı filosunda yer alan yedi Airbus A330 uçağında tercih edilen Trent 700 uçak motorları için TotalCare® bakım hizmeti sunuyor.

Sonuncusu bu hafta teslim edilen yedi uçakla beraber Türk Hava Yolları’nın envanterindeki Trent 700 motorlu A330 uçak sayısı 27’ye ulaştı.

Tamamına Rolls-Royce’un flagship Bakım Hizmeti olan TotalCare desteği verilen uçaklarda bu sayede motor dayanıklılığı ve çalışma süresi artıyor.

rolls royce logo

Rolls-Royce Sivil Havacılık Birimi Müşteri ve Hizmet Direktörü Dominic Horwood şunları söyledi, “Müşterilerimizin filolarındaki her yeni uçak için TotalCare Bakım Hizmeti’ni yeniden tercih etmesi, onların bu hizmetle beraber gelen ekonomik faydaların farkında olduklarını gösteriyor. Türk Hava Yolları’na sürekli büyüyen A330 filosundaki uçaklar için destek vermeye devam edeceğiz.”

Trent 700 uçak motorları, üstün yakıt tasarrufu, emisyon değerleri ve ses performansıyla havacılık piyasasında lider konumdadır. Trent 700 motorları son dört yılda verilen siparişlerin yüzde 70’ini oluştururken bu oranın, önümüzdeki dönemde yapılacak A330 teslimatları için de geçerli olması bekleniyor. Şu anda dünya genelinde kullanımda veya kesin sipariş aşamasında olan 1.600’den fazla Trent 700 uçak motoru bulunuyor.

Rolls-Royce Bakım Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.rolls-royce.com adresinde yer alan Bakım Hizmetleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ